E‑booki bez limitu od Legimi w sieci Plus #prasówka

E-booki bez limitu od Legimi w sieci Plus #prasówka

23.06.2016 13:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci sieci Plus mają już dostęp do ponad 15 000 ebooków w abonamencie Legimi bez limitu. Z subskrypcji na preferencyjnych warunkach korzystać mogą użytkownicy smartfonów, tabletów i e-czytników z systemem operacyjnym Android.

George R.R. Martin, Remigiusz Mróz, Stephen King, Katarzyna Grochola… W katalogu książek dostępnych w abonamencie (w takim samym modelu jak choćby muzyczny Spotify bądź filmowy Netflix) nie brakuje najpopularniejszych rodzimych i zagranicznych autorów. Są również najważniejsze premiery ostatnich tygodni, by wymienić choćby Koniec warty Stephena Kinga, Trawers Remigiusza Mroza, ostatnią część Pomnika cesarzowej Achai Ziemiańskiego, czy też Cień eunucha uwielbianego nad Wisłą Jaume Cabré.

Jeśli chcemy, by czytelnictwo w Polsce rosło, musimy iść z duchem czasu i podsuwać możliwie najwygodniejsze i zróżnicowane formy dostępu do książki. Dotyczy to nie tylko dodatkowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych, szerokiej gamy urządzeń, ale również wygodnej aktywacji i płatności. Aktywacja Legimi u operatora komórkowego oznacza, że czytelnik nie musi podawać numeru karty płatniczej, oszczędza, a jednocześnie otrzymuje pełnowartościową usługę i dostęp do książek w chmurze, by nigdy się z nimi nie rozstawać – komentuje Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Każdemu użytkownikowi przysługuje dwutygodniowy bezpłatny okres próbny, zapewniający dostęp do wszystkich funkcjonalności usługi i pełnego katalogu ebooków. Z Legimi mogą skorzystać zarówno posiadacze abonamentu w Plus jak i usług pre-paid w cenie 30,75 zł miesięcznie. Aktywując Legimi w Plus użytkownik zyskuje dostęp do książek w chmurze na 3 urządzeniach z Androidem (smartfon, tablet, e-czytnik), a po integracji z kontem Legimi nawet na 4 różnych, również działających pod iOS lub Windows. Czytanie nie wymaga stałego połączenia z Internetem, a jedynie podczas pobierania książek. Usługę zamówić można na stronie legimi.com/plus lub w aplikacji dostępnej w Google Play.

Poznańskie Legimi to jedna z pierwszych na świecie firm oferujących dostęp do elektronicznych książek w abonamencie, a także pierwsza łącząca taki model subskrypcyjny z czytnikiem ebooków za symboliczną złotówkę. Usługa dostępna jest w ofercie największych operatorów komórkowych w kraju (Plus, T-Mobile, Play), a w specjalnej promocji dla użytkowników Samsung książki w chmurze obejmują również audiobooki. Kilka miesięcy temu Legimi otrzymało statuetkę Mobilnego Startupu Roku w plebiscycie Mobile Trends Awards, a w 2015 r. uznane zostało Firmą Roku na rynku telekomunikacji i mediów w konkursie Złotych i Kryształowych Anten. Oprócz subskrypcji płatnych Legimi rozwija również usługę biblioteczną, dającą czytelnikom dostęp do tysięcy ebooków bez żadnych opłat w wybranych placówkach w kraju.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)