E3: Konferencja Microsoft Xbox. Oglądaj na żywo zapowiedź nowej konsoli

E3: Konferencja Microsoft Xbox. Oglądaj na żywo zapowiedź nowej konsoli

Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)
Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)
Piotr Urbaniak
09.06.2019 16:53

Dzisiaj, 9 czerwca 2019 r., o godz. 22:00 czasu polskiego rozpoczyna się konferencja Microsoft Xbox, w związku z targami E3. Oglądaj ją razem z nami za pośrednictwem oficjalnego streamu.

Czego spodziewać się po Microsofcie? Wydaje się, że przede wszystkim pierwszych szczegółów na temat Scarlett, czyli następcy Xboksa One. To już właściwie pewne. W serii postów na Twitterze, anonsujących konferencję, firma z Redmond ukryła oznaczenia R255, G36 i B0. A to oznacza kolor szkarłatu w palecie RGB, czyli w języku angielskim – scarlet. Użytkownik "cr8beyond", który wypatrzył ukryty przekaz, został nagrodzony zdrapką na usługę Game Pass.

Nie ma wątpliwości, że trop jest słuszny. Jednak mało prawdopodobne, aby Microsoft od razu wyszedł na scenę z gotową konsolą. Raczej zobaczymy tylko zajawkę i szermowanie mocą obliczeniową a la pierwsze zapowiedzi Xboksa One X. Choć niczego nie można wykluczyć.

Drugi istotny punkt konferencji to zapewne usługi. Jeszcze przed konferencją ogłoszono, że znana z Xboksa usługa Game Pass trafi także na PC. Za 18,99 zł miesięcznie na wszystkich subskrybentów czeka bardzo bogaty pakiet gier, w tym "Metro Exodus" i wszystkie pozycje współdzielone z Xboksem w ramach programu Play Anywhere, takie jak chociażby "Forza Horizon 4".

Więcej dowiemy się po 22:00. Dla osób wcześnie kładących się spać – retransmisja konferencji Microsoftu dostępna będzie pod tym samym adresem przez całą następną dobę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)