AndroidMultimediaInne programy multimedialneEaseText Audio to Text Converter
EaseText Audio to Text Converter ikona

EaseText Audio to Text Converter3.1.1

  • EaseText Audio to Text Converter
  • EaseText Audio to Text Converter
  • EaseText Audio to Text Converter
  • EaseText Audio to Text Converter

EaseText Audio to Text Converter to aplikacja na urządzenia mobilne z Androidem, które daje możliwość skutecznej konwersji i transkrypcji plików audio na tekst. Bardzo dobrze sprawdzi się ono w przypadku rozmów, wywiadów i innych plików dźwiękowych zawierających mowę.

Aplikacja EaseText Audio to Text Converter nie należy do skomplikowanych, a jej na jej prostą obsługę wpływ ma przejrzysty interfejs graficzny pozbawiony zbędnych wodotrysków. Wszystkie oferowane przez program funkcje są łatwo dostępne po kliknięciu odpowiedniej opcji w głównym oknie narzędzia.

EaseText Audio to Text Converter bazuje na zaawansowanych algorytmach rozpoznawania mowy, które umożliwiają skuteczną transkrypcję nagrań audio na tekst. Aplikacja pozwala zmieniać mowę na tekst na bazie mowy rejestrowanej w czasie rzeczywistym przez mikrofon podłączony do komputera lub konwertować na tekst gotowe pliki audio.

Program charakteryzuje się dużą skutecznością transkrypcji w przypadku wyraźnych nagrań, jednak liczyć się może z ewentualnymi błędami jeśli nagranie będzie posiadało np. hałas w tle. EaseText Audio to Text Converter oferuje narzędzia do edycji nagrań, wycinania zbędnych fragmentów czy poprawy błędnie przekonwertowanych treści.

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEaseText
Liczba pobrań3
Data aktualizacji15 cze 2023
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (trial)
EaseText Audio to Text Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)