MacOSMultimediaObróbka i konwersja audioEaseText Audio to Text Converter
EaseText Audio to Text Converter ikona

EaseText Audio to Text Converter

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EaseText Audio to Text Converter to narzędzie, które umożliwia skuteczną zamianę mowy zapisanej jako dźwięk w tekst np. do późniejszej obróbki. Doskonale sprawdzi się ono w transkrypcji rozmów, wywiadów i innych plików dźwiękowych zawierających mowę.

Aplikacja EaseText Audio to Text Converter nie należy do skomplikowanych, a jej na jej prostą obsługę wpływ ma przejrzysty interfejs graficzny pozbawiony zbędnych wodotrysków. Wszystkie oferowane przez program funkcje są łatwo dostępne po kliknięciu odpowiedniej opcji w głównym oknie narzędzia.

EaseText Audio to Text Converter bazuje na zaawansowanych algorytmach rozpoznawania mowy, które umożliwiają skuteczną transkrypcję nagrań audio na tekst. Aplikacja pozwala zmieniać mowę na tekst na bazie mowy rejestrowanej w czasie rzeczywistym przez mikrofon podłączony do komputera lub konwertować na tekst gotowe pliki audio.

Program charakteryzuje się dużą skutecznością transkrypcji w przypadku wyraźnych nagrań, jednak liczyć się może z ewentualnymi błędami jeśli nagranie będzie posiadało np. hałas w tle. EaseText Audio to Text Converter oferuje narzędzia do edycji nagrań, wycinania zbędnych fragmentów czy poprawy błędnie przekonwertowanych treści.

EaseText Audio to Text Converter
EaseText Audio to Text Converter© dobreprogramy
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEaseText
Liczba pobrań17
Data aktualizacji14 cze 2023
Rozmiar pliku94.66 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
EaseText Audio to Text Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)