MacOSGrafikaAkcesoria graficzneEaseText Image To Text Converter
EaseText Image To Text Converter ikona

EaseText Image To Text Converter

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EaseText Image To Text Converter to narzędzie, które umożliwia konwertowanie obrazów na tekst. Z jego pomocą zmienimy na tekst różnego typu obrazy, zdjęcia czy pliki PDF.

Aplikacja EaseText Image To Text Converter nie należy do skomplikowanych, a jej na jej prostą obsługę wpływ ma przejrzysty interfejs graficzny pozbawiony zbędnych wodotrysków. Wszystkie oferowane przez program funkcje są łatwo dostępne po kliknięciu odpowiedniej opcji w głównym oknie narzędzia.

EaseText Image To Text Converter swoje działanie opiera na zaawansowanych algorytmach, które pozwalają na skuteczną konwersję grafiki na tekst. Aplikacja jest w stanie rozpoznać tekst z różnych typów obrazów, takich jak skany dokumentów, zrzuty ekranu czy nawet zdjęcia zrobione smartfonem.

EaseText Image To Text Converter umożliwia użytkownikowi definiowanie obszaru obrazu, który będzie uwzględniany w trakcie pracy programu. Przetworzony tekst może zostać z powodzeniem zapisany jako plik tekstowy do dalszej obróbki lub dokument PDF.

EaseText Image To Text Converter
EaseText Image To Text Converter© dobreprogramy
Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEaseText
Liczba pobrań3
Data aktualizacji19 cze 2023
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
EaseText Image To Text Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)