WindowsGrafikaAkcesoria graficzneEaseText Image To Text Converter
EaseText Image To Text Converter ikona

EaseText Image To Text Converter3.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • EaseText Image To Text Converter
  • EaseText Image To Text Converter
  • EaseText Image To Text Converter

EaseText Image To Text Converter to proste w obsłudze narzędzie pozwalające na szybką i skuteczną konwersję obrazów do postaci tekstu. Posłużyć ono może m.in. do zamiany na łatwo edytowalny tekst różnego typu zdjęć i grafiki, a także dokumenty PDF.

Aplikacja EaseText Image To Text Converter nie należy do skomplikowanych, a jej na jej prostą obsługę wpływ ma przejrzysty interfejs graficzny pozbawiony zbędnych wodotrysków. Wszystkie oferowane przez program funkcje są łatwo dostępne po kliknięciu odpowiedniej opcji w głównym oknie narzędzia.

EaseText Image To Text Converter swoje działanie opiera na zaawansowanych algorytmach, które pozwalają na skuteczną konwersję grafiki na tekst. Aplikacja jest w stanie rozpoznać tekst z różnych typów obrazów, takich jak skany dokumentów, zrzuty ekranu czy nawet zdjęcia zrobione smartfonem.

EaseText Image To Text Converter umożliwia użytkownikowi definiowanie obszaru obrazu, który będzie uwzględniany w trakcie pracy programu. Przetworzony tekst może zostać z powodzeniem zapisany jako plik tekstowy do dalszej obróbki lub dokument PDF.

Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEaseText
Liczba pobrań34
Data aktualizacji16 cze 2023
Rozmiar pliku59.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
EaseText Image To Text Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)