WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychEassos Recovery Free
Eassos Recovery Free ikona

Eassos Recovery Free4.3.6.408

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Eassos Recovery Free to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych na komputerze. Aplikacja charakteryzuje łatwą obsługą i wysoką skutecznością podczas odzyskiwania utraconych plików.

Przy użyciu tego niewielkiego oprogramowania możemy przywrócić dane, które zostały całkowicie usunięte po sformatowaniu partycji systemowej. Program wyświetla szczegółowe informacje techniczne o każdej partycji i nośniku danych. Oprócz tego pokazuje ilość wolnego i zajętego miejsca na dysku twardym.

Eassos Recovery Free wspiera zarówno 32 jak i 64-bitowe systemy operacyjne, a także przywraca usunięty główny rekord startowy (MBR) oraz obsługuje dyski GPT (GUID Partition Table). Oferuje również wygodny w obsłudze interfejs użytkownika, zawierający wbudowany kreator, który poprowadzi nas krok po kroku podczas odzyskiwania danych.

Aplikacja posiada wbudowany moduł do wyszukiwania i odzyskiwania usuniętych partycji, a także niezbędne narzędzia do przywracania wszystkich plików znajdującej się w danej partycji lub w innej lokacji na dysku twardym komputera. Eassos Recovery Free posiada różne specjalne filtry wspomagające wyszukiwanie brakujących danych, a także znajdziemy w nim wbudowany ekran do podglądu plików.

Uwaga!

  • Darmowa wersja programu Eassos Recovery Free została pozbawiona funkcji przywracania partycji oraz odzyskiwania dużych plików (<100 MB).
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.86 ocen
Twoja ocena
ProducentEassos Ltd.
Liczba pobrań28 293
Data aktualizacji3 gru 2020
Rozmiar pliku55.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Eassos Recovery Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)