WindowsNarzędziaInne narzędziaEasy2Boot

Easy2Boot2.19

zabezpiecz pobieranie

Easy2Boot to narzędzie, które umożliwia przygotowanie kolekcji plików zapisanych w formacie ISO na urządzeniu przenośnym podłączanym do komputera. Dzięki niemu uruchomimy np. instalację systemu Windows bez konieczności nagrywania plików na płytę DVD.

Opisywany program może przydać się szczególnie wtedy, kiedy albo po prostu nie dysponujemy nośnikiem do nagrania obrazu ISO zawierającego np. pliki instalacyjne Windowsa czy też inne dane (Linux, KonBoot), albo w naszym komputerze nie znajduje się napęd DVD. Easy2Boot pozwala umieścić dowolne obrazy na pendrive (FAT32, NTFS, ExFAT), które po włożeniu do portu USB są automatycznie generowane przez narzędzie – wówczas tworzy ono menu zawierające listę dostępnych obrazów ISO i umieszcza je w pamięci operacyjnej.

Easy2Boot współpracuje z nowszymi oraz starszymi wersjami systemów operacyjnych Windows, takimi jak Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i Windows 8. Obecnie program nie zawiera wsparcia dla Windows 10. Warto dodać, że w przypadku częstego korzystania z narzędzia, użytkownik może spersonalizować jego wygląd do własnych potrzeb, zmieniając chociażby układ opcji w menu oraz motyw graficzny interfejsu.

Obraz
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentEasy2Boot
Liczba pobrań3 808
Data aktualizacji23 paź 2023
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)