bEpNUGLF
EasyHDR ikona

EasyHDR3.15.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EasyHDR to ciekawa alternatywa dla narzędzia Photomatix Pro, stworzona z myślą o miłośnikach obrazów HDR.

bEpNUGLH

Pozwala w prosty sposób na łączenie zdjęć jednego obiektu przy różnych ustawieniach czasu naświetlania w obraz o poszerzonym zakresie tonalnym. Program obsługuje pliki w formatach JPEG i RAW, pozwalając na generowanie HDR zarówno z pojedynczych fotografii jak i całych ich serii. Jednak należy liczyć się z tym, że aby osiągnąć ciekawy efekt nie wystarczy jedno zdjęcie. Najlepiej pracować jest z trzema zdjęciami tego samego kadru, które wykonane zostały przy użyciu statywu i różnych wartości ekspozycji EV (Exposure Value).

EasyHDR podczas tworzenia obrazu HDR najpierw zajmuje się odpowiednim kadrowaniem, a następnie przeprowadza proces mapowania tonów. W obu tych procesach program wstępnie wykorzystuje standardowe ustawienia, później dając użytkownikowi możliwość ręcznej modyfikacji i korekty.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
EasyHDR 3.15.2wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań65
Data aktualizacji12 kwi 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
EasyHDR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpNUGMD