WindowsGrafikaTworzenie obrazów HDREasyHDR

EasyHDR3.15.2 Pro

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EasyHDR to ciekawa alternatywa dla narzędzia Photomatix Pro, stworzona z myślą o miłośnikach obrazów HDR.

Pozwala w prosty sposób na łączenie zdjęć jednego obiektu przy różnych ustawieniach czasu naświetlania w obraz o poszerzonym zakresie tonalnym. Program obsługuje pliki w formatach JPEG i RAW, pozwalając na generowanie HDR zarówno z pojedynczych fotografii jak i całych ich serii. Jednak należy liczyć się z tym, że aby osiągnąć ciekawy efekt nie wystarczy jedno zdjęcie. Najlepiej pracować jest z trzema zdjęciami tego samego kadru, które wykonane zostały przy użyciu statywu i różnych wartości ekspozycji EV (Exposure Value).

EasyHDR podczas tworzenia obrazu HDR najpierw zajmuje się odpowiednim kadrowaniem, a następnie przeprowadza proces mapowania tonów. W obu tych procesach program wstępnie wykorzystuje standardowe ustawienia, później dając użytkownikowi możliwość ręcznej modyfikacji i korekty.

Uwaga!

  1. Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność programu. Jedynym ograniczeniem jest nakładanie na tworzony obraz znaków wodnych w postaci loga EasyHDR.
  2. Dostępna jest również darmowa edycja EasyHDR Lite, która w porównaniu do dostępnej tutaj wersji oferuje jedynie funkcję łączenia zdjęć poprzez tryb maskowania.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań8 076
Data aktualizacji12 kwi 2021
Rozmiar pliku31.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)