EasyHDR3.15.2 Pro

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EasyHDR to ciekawa alternatywa dla narzędzia Photomatix Pro, stworzona z myślą o miłośnikach obrazów HDR.

Pozwala w prosty sposób na łączenie zdjęć jednego obiektu przy różnych ustawieniach czasu naświetlania w obraz o poszerzonym zakresie tonalnym. Program obsługuje pliki w formatach JPEG i RAW, pozwalając na generowanie HDR zarówno z pojedynczych fotografii jak i całych ich serii. Jednak należy liczyć się z tym, że aby osiągnąć ciekawy efekt nie wystarczy jedno zdjęcie. Najlepiej pracować jest z trzema zdjęciami tego samego kadru, które wykonane zostały przy użyciu statywu i różnych wartości ekspozycji EV (Exposure Value).

EasyHDR podczas tworzenia obrazu HDR najpierw zajmuje się odpowiednim kadrowaniem, a następnie przeprowadza proces mapowania tonów. W obu tych procesach program wstępnie wykorzystuje standardowe ustawienia, później dając użytkownikowi możliwość ręcznej modyfikacji i korekty.

Uwaga!

  1. Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność programu. Jedynym ograniczeniem jest nakładanie na tworzony obraz znaków wodnych w postaci loga EasyHDR.
  2. Dostępna jest również darmowa edycja EasyHDR Lite, która w porównaniu do dostępnej tutaj wersji oferuje jedynie funkcję łączenia zdjęć poprzez tryb maskowania.
Udostępnij
EasyHDR 3.15.2 Prowersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Liczba pobrań8 015
Data aktualizacji12 kwi 2021
Rozmiar pliku31.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)