bEJKDdWt

Elektron1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Elektron jest aplikacją rozwiązującą obwody elektryczne (prądustałego i zmiennego, met. oczkową).

bEJKDdWv

Program z powodzeniem możnawykorzystywać na przedmiocie Elektrotechnika jako pomoc w nauce lubw praktyce do sprawdzenia wybranego obwodu. W śród opcjioferowanych przez Elektron znajdziemy m. in. możliwość stworzeniaukładu z wykorzystaniem rożnych elementów (rezystorów, źródełnapięciowych i prądowych, kondensatorów i cewek) czy obliczaniarozpływu prądów, wartości napięć i prądów na poszczególnychfragmentach obwodów.

Poza tym aplikacja posiada funkcję wydrukupłyty montażowej (obwodu) lub całości obliczeń (obwód, rozpływprądów, parametry, wartości napięć) oraz możliwość edycji, odczytui zapisu układów.

Uwaga!

Udostępniana, najnowsza wersja programu Elektron ma teoretyczniestatus "beta", co oznacza, że program ten jest jeszcze w trakcietestów i potencjalnie mogą występować błędy w jego funkcjonowaniu.Zgodnie z polityką vortalu dobreprogramy nie publikujemy na swoichłamach programów będących w trakcie beta-testów. Wyjątkowo jednakodstępujemy w tym przypadku od tej zasady ze względu na stabilnedziałanie programu, a także fakt nie wydawania przez autora, oddłuższego już czasu, kolejnych jego wersji.

Udostępnij
Elektron 1.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena:
ProducentMarek Kupaj
Liczba pobrań13 970
Data aktualizacji24 lip 2007
Rozmiar pliku0.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJKDdXr