WindowsGrySymulatoryElite (1984)
Elite (1984) ikona

Elite (1984)

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Elite to udostępniona za darmo gra z 1984 roku. W paczce znajduje się ta sama wersja klasycznego symulatora, co na komputerze BBC Micro B i jest dostarczona z emulatorem.

W Elite gracz wciela się w pilota statku kosmicznego Cobra i wyrusza na podbój kosmosu. Czekają go nie lada odkrycia i nie obejdzie się bez walki, ale przede wszystkim liczą się umiejętności nawigacji i żyłka handlowca. Zadaniem gracza jest poruszanie się w handlowej sieci między niezliczonymi planetami.

Gracz wybiera, czy robi wszystko zgodnie z prawem, czy zaryzykuje i wejdzie na czarny rynek. Interesy w biurokratycznych systemach nie zawsze są przyjemne i dochodowe, ale czy warto ryzykować starcia z policją? W ostateczności za głowę gracza wyznaczona zostanie nagroda.

Jednym z elementów gry jest ulepszanie statku, który coraz lepiej będzie radził sobie w bitwach, ucieczkach i przemycie.

Gra dostępna jest za darmo, trzeba tylko przejść przez procedurę zakupu. Nie trzeba podawać informacji bilingowych przy „kupowaniu” darmowej gry. Elite będzie można pobrać z działu „My Downloadable Products” po zalogowaniu na konto w sklepie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań276
Data aktualizacji2 wrz 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Elite (1984) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)