Emisja finału 4. serii serialu "Gra o tron" w Polsce już w weekend

Emisja finału 4. serii serialu "Gra o tron" w Polsce już w weekend

Emisja finału 4. serii serialu "Gra o tron" w Polsce już w weekend
Karolina Kowasz
15.06.2014 10:23, aktualizacja: 16.06.2014 10:23

Fani popularnej Gry o Tron mogą zacierać ręce bowiem po raz pierwszy HBO Polska po raz wyemituje odcinek serialu bezpośrednio po jego premierze w Stanach Zjednoczonych. Premiera odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek o godz. 4:10 w HBO czasu polskiego, bezpośrednio po emisji w USA. Osoby, którym nie uda się go obejrzeć tej nocy będą mogły zobaczyć ten odcinek w poniedziałek o 22:00.

Gra o tron IV (2014) - zapowiedź odcinka 10

Ostatni odcinek w HBO GO pojawi się 16 czerwca, dzięki czemu wszyscy, którzy lubią oglądać seriale odcinek za odcinkiem, będą mogli obejrzeć pełen sezon.

Serial został oparty na popularnej sadze Pieśń Lodu i Ognia napisanej przez George'a R.R. Martina. Pełna zbrodni, wbijania noży w plecy, zdrad i porażek bohaterów na wielu polach kręci się przede wszystkim wokół ciągłej walki postaci o władzę i przetrwanie w tym zdradzieckim świecie. Zarówno książkowy oryginał jak i serial znalazły wielu wiernych fanów czekających na kolejny już tom sagi i następne odcinki serii.

Czy możemy się spodziewać finału z rozmachem? Osoby, które czytały książkę na pewno już wiedzą co się święci, pozostaje więc jedynie pytanie czy twórcom serialu udało się oddać klimat pierwowzoru.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)