Emisja finału 4. serii serialu "Gra o tron" w Polsce już w weekend

Strona głównaEmisja finału 4. serii serialu "Gra o tron" w Polsce już w weekend
15.06.2014 10:23
Emisja finału 4. serii serialu "Gra o tron" w Polsce już w weekend

Fani popularnej Gry o Tron mogą zacierać ręce bowiem po raz pierwszy HBO Polska po raz wyemituje odcinek serialu bezpośrednio po jego premierze w Stanach Zjednoczonych. Premiera odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek o godz. 4:10 w HBO czasu polskiego, bezpośrednio po emisji w USA. Osoby, którym nie uda się go obejrzeć tej nocy będą mogły zobaczyć ten odcinek w poniedziałek o 22:00.

Gra o tron IV (2014) - zapowiedź odcinka 10

Ostatni odcinek w HBO GO pojawi się 16 czerwca, dzięki czemu wszyscy, którzy lubią oglądać seriale odcinek za odcinkiem, będą mogli obejrzeć pełen sezon.

Serial został oparty na popularnej sadze Pieśń Lodu i Ognia napisanej przez George'a R.R. Martina. Pełna zbrodni, wbijania noży w plecy, zdrad i porażek bohaterów na wielu polach kręci się przede wszystkim wokół ciągłej walki postaci o władzę i przetrwanie w tym zdradzieckim świecie. Zarówno książkowy oryginał jak i serial znalazły wielu wiernych fanów czekających na kolejny już tom sagi i następne odcinki serii.

Czy możemy się spodziewać finału z rozmachem? Osoby, które czytały książkę na pewno już wiedzą co się święci, pozostaje więc jedynie pytanie czy twórcom serialu udało się oddać klimat pierwowzoru.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)