AndroidGryStrategiczneEmpires and Allies
Empires and Allies ikona

Empires and Allies1.124.1908097.production

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Empires and Allies to mobilna strategia firmy Zynga. Zasady jej rozgrywki nawiązują do popularnej gry Clash of Clans. Tym razem jednak akcja nie dzieje się w świecie fantasy, a pod nasze dowodzenie zostają oddane czołgi, samoloty i piechota.

To właśnie mocne inspiracje innymi tytułami z tego gatunku są zarazem wadą jak i zaletą Empires and Allies. Fani znajdą tu dobrze znane rozwiązania, nieznacznie zmodyfikowane i dopasowane do realiów świata gry. Z drugiej strony osoby nieco znudzone założeniami rozgrywki, szukające nowych urozmaiceń mogą być znużone.

Zabawa dzieli się na dwa etapy. W jednym rozbudowujemy naszą bazę, dokonujemy ulepszeń, rekrutujemy żołnierzy i korzystamy z opcji społecznościowych To tutaj znajdziemy cały ekonomiczny wymiar gry. Niestety bardzo mocno przeplatany mikropłatnościami, co jest standardem w tego typu tytułach. Drugi etap to walki. Aby zwiększać swoje zasoby i potęgę, będziemy atakowali innych graczy. Niestety mamy ograniczony wpływ na poczynania naszych żołnierzy.

Brak w Empires and Allies urozmaiceń, które w sposób odczuwalny modyfikowałyby zabawę. Od strony oprawy gra prezentuje się przyzwoicie. Nie znajdziemy w niej trójwymiarowej grafiki, dzięki czemu tytuł działa płynnie także na słabszych urządzeniach.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentZynga
Liczba pobrań269
Data aktualizacji18 kwi 2022
System operacyjnyAndroid Android 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Empires and Allies ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)