iOSGryStrategiczneEmpires and Allies
Empires and Allies ikona

Empires and Allies

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Empires and Allies to kolejna mobilna strategia z elementami ekonomicznymi, której rozgrywka bazuje na pomyśle znanym z Clash of Clans.

To właśnie mocne inspiracje innymi tytułami z tego gatunku są zarazem wadą jak i zaletą Empires and Allies. Fani znajdą tu dobrze znane rozwiązania, nieznacznie zmodyfikowane i dopasowane do realiów świata gry. Z drugiej strony osoby nieco znudzone założeniami rozgrywki, szukające nowych urozmaiceń mogą być znużone.

Zabawa dzieli się na dwa etapy. W jednym rozbudowujemy naszą bazę, dokonujemy ulepszeń, rekrutujemy żołnierzy i korzystamy z opcji społecznościowych To tutaj znajdziemy cały ekonomiczny wymiar gry. Niestety bardzo mocno przeplatany mikropłatnościami, co jest standardem w tego typu tytułach. Drugi etap to walki. Aby zwiększać swoje zasoby i potęgę, będziemy atakowali innych graczy. Niestety mamy ograniczony wpływ na poczynania naszych żołnierzy.

Brak w Empires and Allies urozmaiceń, które w sposób odczuwalny modyfikowałyby zabawę. Od strony oprawy gra prezentuje się przyzwoicie. Nie znajdziemy w niej trójwymiarowej grafiki, dzięki czemu tytuł działa płynnie także na słabszych urządzeniach, a sterowanie jest wygodne nawet w przypadku mniejszych ekranów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentZynga
Liczba pobrań95
Data aktualizacji4 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Empires and Allies ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)