WindowsArchiwumProgramy archiwalneEmsa DiskCheck
Emsa DiskCheck ikona

Emsa DiskCheck

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Emsa Disk Check to narzędzie służące do skanowania dysków oraz wykonywania benchmarku. Działa zarówno na nowszych, jak i starszych wersjach systemu Windows (obsługiwany jest również Windows XP).

Z opisywanej aplikacji można skorzystać w rozmaitych sytuacjach. Na przykład w chwili, kiedy posiadany przez nas nośnik CD lub DVD został porysowany i nie mamy pewności, czy nadal jest zdatny do użytku. Emsa Disk Check sprawdza całą zawartość wskazanego nośnika, a jeśli znajdzie jakiekolwiek błędy, przedstawia szczegółowe informacje na ich temat; program testuje również prędkość danego napędu.

Warto wspomnieć także o kilku innych opcjach Emsa Disk Check. Program skanuje i odczytuje dysk z maksymalną dostępną prędkością aż do momentu zakończenia wykonywania operacji (może to trwać nawet parę godzin) lub wstrzymania jej przez użytkownika. Aplikacja przedstawia również wykaz plików zablokowanych przez system operacyjny Windows oraz generuje raporty o postępach i wspomnianych już błędach.

Wśród nośników danych obsługiwanych przez Emsa Disk Check znajdziemy: CD, DVD, CD-R/RW DVD-R/RW, HDD, SSD, SSHD, pamięci USB, karty SD, a nawet dyskietki.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań115
Data aktualizacji18 wrz 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Emsa DiskCheck ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)