EMUI 9.0 i nowy Android dla Honora Play i Honora 10 znów w zasięgu – jest jeden haczyk

EMUI 9.0 i nowy Android dla Honora Play i Honora 10 znów w zasięgu – jest jeden haczyk

Honor przypomina o testach nowego Androida i EMUI (depositphotos)
Honor przypomina o testach nowego Androida i EMUI (depositphotos)
Oskar Ziomek
16.11.2018 16:07

Dobre wieści dla użytkowników smartfonów Honor Play oraz Honor 10, którzy są zainteresowani testami beta dużej aktualizacji oprogramowania. Producent przypomina o zbliżającej się aktualizacji nakładki do EMUI 9.0, która bazuje na Androidzie Pie i wprowadza do urządzeń kilka innowacji. Po instalacji nowej wersji oprogramowania, system ma działać sprawniej i być łatwiejszy w obsłudze, zapewniając przy tym więcej bezpieczeństwa i inteligentnych funkcji.

Producent zwraca uwagę między innymi na zastosowanie bazującego na sztucznej inteligencji asystenta podróży, zakupów i tłumaczeń o nazwie HiVision. Z wykorzystaniem aparatu możliwa jest tu identyfikacja 522 krajobrazów w 15 państwach i 10 milionów dzieł sztuki w 40 krajach. Ponadto HiVision umożliwia szybkie znalezienie wybranego przedmiotu w internetowych sklepach i tłumaczy mapy czy instrukcje na kilka języków. Dodatkowo wraz z aktualizacją w smartfonach pojawia się między innymi menedżer haseł Password Vault oraz funkcja Wireless Projecting pozwalająca bezprzewodowo łączyć smartfony z telewizorami i monitorami obsługującymi Miracast.

Honor Play to warty uwagi smartfon.
Honor Play to warty uwagi smartfon.

EMUI 9.0 stworzono, aby ułatwić życie użytkowników smartfonów Honor. Innowacyjny projekt oraz rozwiązania zastosowane w najnowszej nakładce systemowej odzwierciedlają ducha naszej marki, której celem jest nieustanny rozwój i odpowiadanie na wciąż rosnące potrzeby naszych młodych klientów. Liczymy, że zmiany wprowadzone z EMUI 9.0 pozytywnie zaskoczą posiadaczy urządzeń marki Honor – komentuje udostępnienie aktualizacji George Zhao, prezes marki Honor.

Jak podaje producent, po aktualizacji do EMUI 9.0 smartfony będą o niecałe 13 procent szybsze niż wcześniej. Mają również znacznie szybciej uruchamiać aplikacje. Honor chwali się również zmniejszeniem o 10 procent liczby dostępnych ustawień, co ma ułatwić konfigurację urządzeń bez szkody dla ich możliwości. Fanów gier ucieszy natomiast implementacja GPU Turbo 2.0. Dzięki nowej wersji tej technologii udało się o 36 procent zminimalizować opóźnienia spowodowane dotykiem. System ma być również dostosowany do kolejnych gier: Vainglory, Arena of Valor, Rules of Survival i NBA 2K18.

Niestety, nowa wersja nakładki nie jest na tę chwilę dostępna dla każdego. Jak się okazuje, Honor prowadzi w tym momencie kolejny nabór do programu testów beta. By zgłosić swoją kandydaturę, zyskując tym samym szybszy dostęp do nowego oprogramowania, konieczne jest uprzednie zarejestrowanie się. Jak podaje producent, druga faza testów rozpocznie się 15 grudnia, a ostatecznie aktualizacja EMUI i Androida zostanie udostępniona użytkownikom 4 stycznia 2019 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)