WindowsGryStrategiczneEnemy Flag

Enemy Flag1.9.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Enemy Flag to amatorska, wieloosobowa gra strategiczna polskiej produkcji. Rozgrywki prowadzone są na dwuwymiarowych mapach, a naszym zadaniem jest rozwijanie oraz obrona naszego państwa.

Do dyspozycji mamy kilka konstrukcji ekonomicznych, defensywnych oraz oczywiście ofensywnych. Naszym celem jest zniszczenia głównego budynku wroga, którym jest ratusz, a także obrona własnego. W zależności od ich ilości oraz wielkości obszaru państwa zyskujemy przewagę nad przeciwnikami. Musimy również zadbać o dostęp do złóż złota, dzięki któremu będziemy mogli wznosić kolejne budynki. Gra nastawiona jest głównie na rozgrywkę wieloosobową przez sieć lub Internet. Dzięki wbudowanej liście serwerów z łatwością możemy dołączyć do trwającej właśnie potyczki. Enemy Flag umożliwia grę aż do 16 osób jednocześnie oraz drugie tyle obserwatorów. Walki można prowadzić również drużynowo co znacznie podnosi efektywność rywalizacji. Dla samotnych łowców umieszczony został również tryb rozgrywki jednoosobowej z przeciwnikami komputerowymi. Polecam tą pozycję wszystkim miłośnikom strategii, głównie ze względu na system prowadzenia walki, który w porównaniu ze znanymi schematami występującymi w innych tego typu grach, prezentuje się w nieco odmienny sposób.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań11 007
Data aktualizacji1 kwi 2018
Rozmiar pliku26.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)