WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówEnvy

Envy2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Envy to bardzo prosty w obsłudze klient sieci BitTorrent. Dzięki temu programowi możemy także udostępniać rozmaite pliki w modelu komunikacji peer-to-peer, czyli P2P, z którego wiele lat temu słynęło mnóstwo aplikacji.

Envy został wyposażony w przejrzysty, klasyczny interfejs użytkownika podzielony na kilka części. Z lewej strony ekranu prezentowane są informacje na temat aktywnych połączeń, kolekcji plików użytkownika czy też pobieranych i wysyłanych materiałów (wszystkie dane umieszczono w formie drzewek, dzięki czemu przedstawiono je w czytelnej formie). Na środku mamy natomiast dostęp do wyszukiwarki. Przechodząc natomiast do zakładki transfery zobaczymy przede wszystkim jakie pliki są aktualnie pobierane, z jaką prędkością oraz ile czasu zostało do końca ściągania.

Envy oferuje wiele opcji w zakresie dostosowywania wyglądu aplikacji do preferencji użytkownika, który może zmienić motyw graficzny z jasnego na ciemny, a nawet skorzystać z rozmaitych skórek. Skoro już o ustawieniach mowa, to warto wspomnieć o trybie pracy zgodnie z ustalonym harmonogramem (pobieranie może odbywać się na przykład tylko w nocy) oraz o funkcji dodawania niektórych stron na tzw. czarną listę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEnvy
Liczba pobrań115
Data aktualizacji30 lis 2019
Rozmiar pliku10.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)