Epic Games Store. Alan Wake i For Honor do pobrania za darmo

Strona głównaEpic Games Store. Alan Wake i For Honor do pobrania za darmo
03.08.2019 13:36
Alan Wake, fot. Materiały prasowe
Alan Wake, fot. Materiały prasowe
bEiawGYC

Darmowe gry na Epic Games Store nie są niczym szczególnym, ale rzadko kiedy wśród udostępnionych tytułów trafiają się wysokobudżetowe hity – a tak jest tym razem. Oto możecie rozszerzyć swoją kolekcję o Alan Wake i For Honor.

bEiawGXV

Alan Wake jest wydanym w 2010 roku thrillerem, w którym tytułowy bohater, znany pisarz, trafia z żoną do malowniczego miasteczka Bright Falls. Szybko okazuje się, że miasteczko wcale nie jest takie urocze. Wprost przeciwnie – skrywa cały szereg mrocznych sił. Tymczasem żona artysty znika w tajemniczych okolicznościach.

Rozgrywka serwowana jest z trzecioosobowej perspektywy i polega głównie na strzelaniu i eksploracji. Przy czym ważniejsza od broni panel jest latarka, gdyż w wielu przypadkach światło jest wymagane do osłabienia nacierających wrogów.

Alan Wake, fot. Materiały prasowe
Alan Wake, fot. Materiały prasowe

For Honor z kolei to tytuł jeszcze świeższy, bo z 2017 roku. Technicznie rzecz biorąc, jest to quasi-historyczna gra akcji, w której oś zabawy stanowią brutalne pojedynki przy użyciu broni białej.

bEiawGXX

W grze pojawiają się trzy frakcje, wzorowane na europejskich rycerzach, japońskich samurajach i wikingach. Każda ma własną kampanię, aczkolwiek wisienkę na torcie stanowi tryb wieloosobowy. Od premiery spora część grających online zdążyła się wykruszyć, ale istnieje spora szansa, że udostępnienie produkcji za darmo tchnie w nią nowe życie.

For Honor, fot. Materiały prasowe
For Honor, fot. Materiały prasowe

Obie produkcje, jak już zostało wspomniane, odbierzecie w Epic Games Store: Alan Wake, For Honor. Przy czym pierwsza pozycja rozdawana jest od razu z DLC, Pisarz i Sygnał.

Raz pobrana gra przypisuje się do konta i pozostaje tam na zawsze. Nawet gdy promocja zostanie zakończona, będziecie mogli bezproblemowo zagrać.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEiawGYT