Epic Games Store. Alan Wake i For Honor do pobrania za darmo

Epic Games Store. Alan Wake i For Honor do pobrania za darmo

Alan Wake, fot. Materiały prasowe
Alan Wake, fot. Materiały prasowe
Piotr Urbaniak
03.08.2019 13:36, aktualizacja: 06.08.2019 10:43

Darmowe gry na Epic Games Store nie są niczym szczególnym, ale rzadko kiedy wśród udostępnionych tytułów trafiają się wysokobudżetowe hity – a tak jest tym razem. Oto możecie rozszerzyć swoją kolekcję o Alan Wake i For Honor.

Alan Wake jest wydanym w 2010 roku thrillerem, w którym tytułowy bohater, znany pisarz, trafia z żoną do malowniczego miasteczka Bright Falls. Szybko okazuje się, że miasteczko wcale nie jest takie urocze. Wprost przeciwnie – skrywa cały szereg mrocznych sił. Tymczasem żona artysty znika w tajemniczych okolicznościach.

Rozgrywka serwowana jest z trzecioosobowej perspektywy i polega głównie na strzelaniu i eksploracji. Przy czym ważniejsza od broni panel jest latarka, gdyż w wielu przypadkach światło jest wymagane do osłabienia nacierających wrogów.

Alan Wake, fot. Materiały prasowe
Alan Wake, fot. Materiały prasowe

For Honor z kolei to tytuł jeszcze świeższy, bo z 2017 roku. Technicznie rzecz biorąc, jest to quasi-historyczna gra akcji, w której oś zabawy stanowią brutalne pojedynki przy użyciu broni białej.

W grze pojawiają się trzy frakcje, wzorowane na europejskich rycerzach, japońskich samurajach i wikingach. Każda ma własną kampanię, aczkolwiek wisienkę na torcie stanowi tryb wieloosobowy. Od premiery spora część grających online zdążyła się wykruszyć, ale istnieje spora szansa, że udostępnienie produkcji za darmo tchnie w nią nowe życie.

For Honor, fot. Materiały prasowe
For Honor, fot. Materiały prasowe

Obie produkcje, jak już zostało wspomniane, odbierzecie w Epic Games Store: Alan Wake, For Honor. Przy czym pierwsza pozycja rozdawana jest od razu z DLC, Pisarz i Sygnał.

Raz pobrana gra przypisuje się do konta i pozostaje tam na zawsze. Nawet gdy promocja zostanie zakończona, będziecie mogli bezproblemowo zagrać.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)