Epic Games Store. Sześć gier z Batmanem całkowicie za darmo

Epic Games Store. Sześć gier z Batmanem całkowicie za darmo

(fot. Shutterstock.com)
(fot. Shutterstock.com)
Piotr Urbaniak
19.09.2019 21:10

Epic Games Store często rozdaje gry za darmo, ale przeważnie jest to jedna, maksymalnie dwie produkcje, i to nie najwyższej klasy. Ale tym razem firma Tima Sweeneya przeszła samą siebie. Oferuje jednocześnie aż sześć tytułów AAA. Każdy z nich można zaliczyć do grona hitów.

Wspólny mianownik to postać Batmana, a sześć wspomnianych tytułów to de facto dwie trylogie: Batman: Arkham Collection oraz LEGO Batman. Na tę pierwszą składają się Arkham Asylum, Arkham City oraz Arkham Knight, na tę drugą zaś – The Videogame, DC Super Heroes oraz Beyond Gotham.

Dla niewtajemniczonych, Arkham Collection to seria trzecioosobowych zręcznościowek z otwartym światem, w których główny element rozgrywki stanowi walka wręcz. LEGO Batman, jak sama nazwa wskazuje, bazuje z kolei na kultowych klockach i również jest produkcją typowo zręcznościową, choć zrealizowaną z dużą dozą dystansu i naciskiem na tryb współpracy.

Official Batman: Arkham Knight Announce Trailer - "Father to Son"

Epic chwali się, że łączna wartość udostępnionych produkcji to 418 zł, aczkolwiek w serwisach oferujących klucze aktywacyjne można znaleźć je znacznie taniej. Mimo wszystko to oszczędność jakichś dwóch stówek, a zarazem naprawdę ogromna porcja przyjemnej rozrywki.

Akcja promocyjna potrwa do 26 września. Niemniej raz pobrane gry zostają w bibliotece na zawsze. Co ważne, po zakończeniu niniejszej kampanii od razu rusza kolejna. Wówczas do oferty Epic Games Store trafią darmowe Metro 2033 Redux oraz Everything. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Epic Games Store.

LEGO Batman 3 Official Gameplay Trailer

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)