WindowsBezpieczeństwoProgramy antywirusoweeScan Anti-Virus

eScan Anti-Virus14.0.1400.2228

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

eScan Anti-Virus to oprogramowanie antywirusowe, dzięki któremu ochronimy nasze dane przed rozmaitymi zagrożeniami z jakimi można napotkać się podczas codziennego korzystania z Internetu.

eScan Anti-Virus wykorzystuje zaawansowaną technologię MicroWorld Winsock Layer skanując całą aktywność użytkownika (zarówno to, co udostępniamy w sieci, jak i to, co z niej pobieramy), co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo naszych danych i uniemożliwić cyberprzestępcom włamanie się do naszego komputera. Wszystko to bez zbędnego obciążania podzespołów komputera. Dzięki takiemu rozwiązaniu aplikacja może działać w tle, nie wpływając przy tym na wydajność naszego peceta w trakcie pracy.

eScan Anti-Virus blokuje nie tylko szeroko pojęte wirusy (spyware, adware, keyloggery, rootkity i wiele innych), ale także potencjalnie groźne pliki, nie wymagając przy tym regularnego skanowania (ręcznego lub zgodnie z ustalonym planem działania), ale reagując na wszystko w czasie rzeczywistym. Narzędzie zapobiega także uszkodzeniu plików powstałych w wyniku obecności złośliwego oprogramowania, jak również filtruje spam na skrzynce pocztowej użytkownika.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań856
Data aktualizacji28 paź 2019
Rozmiar pliku454.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)