WindowsBezpieczeństwoPakiety zabezpieczająceeScan Internet Security

eScan Internet Security14.0.1400.2228

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

eScan Internet Security to oprogramowanie antywirusowe, które ochroni użytkownika przed rozmaitymi zagrożeniami, jakie mogą pojawiać się w trakcie codziennego korzystania z sieci.

Po uruchomieniu narzędzia nie wszystkie skanery są automatycznie aktywne, dlatego też musimy aktywować ręcznie, wybierając spośród dostępnych rozwiązań. eScan Internet Security oferuje przede wszystkim możliwość skanowania komputera (nie tylko HDD, ale także pamięci przenośnych USB, kart pamięci i innych nośników) pod kątem wyłapania niechcianych plików (uchronimy się więc przed trojanami, spyware, ransomware czy atakami phishingowymi), a także pozwala na włączenie opcji filtrowania spamu na skrzynce poczty elektronicznej. Wszystko to – o ile zechcemy – przy wykorzystaniu bazy danych udostępnionej "w chmurze" i aktualizowanej na bieżąco przed producenta.

eScan Internet Security w odróżnieniu od innych tego rodzaju aplikacji, które wyświetlają komunikaty nawet podczas grania czy też oglądania filmów, zawiera dodatkowy tryb pracy – gra. To właśnie dzięki niemu możemy tymczasowo wyłączyć powiadomienia widoczne na ekranie, by te nie przeszkadzały nam na przykład w trakcie obcowania z ulubioną strzelanką czy też podczas seansu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań402
Data aktualizacji28 paź 2019
Rozmiar pliku454.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)