Escape from Tarkov: gratka dla fanów serii S.T.A.L.K.E.R.

Escape from Tarkov: gratka dla fanów serii S.T.A.L.K.E.R.

24.06.2016 08:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mnóstwo graczy czeka na S.T.A.L.K.E.R.-a 2, kontynuację bardzo dobrze przyjętej serii. Niestety, oficjalnych informacji o planach wydania ciągle nie ma, obecnie prace nad produkcją są wstrzymane. Powstaje jednak Escape from Tarkov, gra, która może godnie zastąpić S.T.A.L.K.E.R.-a.

Ostania gra z serii S.T.A.L.K.E.R. ukazała się w październiku 2009 roku. Produkcja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, pozostało nam więc tylko czekać na jej kontynuację. Została ona zapowiedziana, ale na ujawnieniu pierwszych informacji się skończyło, a pracujące nad nią studio ogłosiło, że prace zostały wstrzymane. Od tego czasu, w sieci pojawią się wieści, że jednak S.T.A.L.K.E.R. 2 żyje i zostanie wydany, ale na tych plotkach się kończy.

Escape from Tarkov Alpha Gameplay (28 mins)

Fani serii mogą oczywiście cały czas powracać do jednej z trzech produkcji stworzonych przez ukraińskie studio GSC Game World. Gry S.T.A.L.K.E.R nadal potrafią przyciągnąć na wiele długich godzin. Jeśli dani chcą jednak zagrać w coś nowego, z podobnym klimatem, to obowiązkowo powinni zainteresować się Escape from Tarkov, tytułem mającym łączyć charakterystyczne cechy strzelanki, RPG oraz gry survivalowej. Brzmi znajomo?

Escape from Tarkov tworzone jest przez studio Battlestate Games. Ma ono w swoich szeregach osoby, które pracowały przy serii S.T.A.L.K.E.R, a także przy takich tytułach jak Mass Effect czy BioShock. W grze przemierzać będziemy tereny rosyjskiego miasta Tarkow, w którym to walczą ze sobą korporacja Terra Group i władze Rosji.

Podczas zwiedzania klimatycznego świata zdobywać będziemy doświadczenie. Dostać mamy spory pakiet umiejętności, podzielonych na cztery podstawowe kategorie – fizyczne, bojowe, praktyczne oraz kognitywne. Co ciekawe, nieużywane zdolności mają zanikać. Przeżyć w rosyjskim mieście będzie niezwykle trudno. Nie dość, że będziemy musieli walczyć z wrogą frakcją, to jeszcze będziemy musieli dbać o stan zdrowia bohatera.

15 Minutes of Official Exclusive Gameplay - Escape from Tarkov

Wczoraj w sieci pojawił się kolejny gameplay przedstawiający Escape from Tarkov. Produkcja nie jest jeszcze ukończona, ale prezentuje się bardzo dobrze. Uwagę zwraca oprawa wizualna, zwłaszcza światła, a przemierzając opuszczoną halę czuć klimat S.T.A.L.K.E.R.-a. Pokazano również menu, w którym będziemy modyfikować broń.

Oficjalna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Wiemy, że zamknięte beta testy wystartują już 4 sierpnia. Możliwe, że grę zobaczymy jeszcze w tym roku. Oglądając najnowszy gameplay, na samym końcu zobaczycie liczbę 2016, czyżby była to podpowiedź roku premiery Escape from Tarkov?

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)