ESPORT NOW 2016 – zaglądamy w wirtualną rzeczywistość i rozmawiamy z SouShibo

ESPORT NOW 2016 – zaglądamy w wirtualną rzeczywistość i rozmawiamy z SouShibo

ESPORT NOW 2016 – zaglądamy w wirtualną rzeczywistość i rozmawiamy z SouShibo
01.06.2016 13:28, aktualizacja: 01.06.2016 14:40

Na odbywającym się w zeszły weekend ESPORT NOW 2016 niebrakowało zarówno wydarzeń e-sportowych (a jakże) jak i atrakcjipozaturniejowych. O samym e-sporcie mieliśmy okazję porozmawiać zdobrze znanym graczem SouShibo z Teamu NVIDIA, a jeśli chodzi oatrakcje – no cóż, zobaczcie sami… przynajmniej to, co da sięzobaczyć.

SouShibo powiedział co nieco o swoimzespole, jak i tym, co robi na e-gamingowej scenie YouTube'a iTwitcha. Przede wszystkim wspomniał o wirtualnej rzeczywistości,której najwyraźniej jest wielkim entuzjastą. Trudno nie być, potym czego doświadczyliśmy próbując sił w grach i demachdostępnych na HTC Vive, podłączonych do mocnego PC z kartą TitanX.

Nvidia VR Event – Everest Demo

Szkoda tylko, że nie możemy Wam bez gogli VR pokazać, jakfaktycznie wyglądało demo Everest, najbardziej spektakularnaprezentacja wirtualnej rzeczywistości, jaką widzieliśmy. Nagraniewideo nie jest nawet cieniem doświadczenia, jakie HTC Vivedostarczyło.

Obraz
Obraz
Obraz

Po tych kilku minutach w wirtualnych Himalajach możnapowiedzieć, że już wiemy, dlaczego ludzi tam ciągnie – nawetjeśli przypłacają to życiem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)