Everdo ikona

Everdo1.0.5

MacOSDomOrganizery osobisteEverdo
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Everdo to nowoczesna aplikacja pełniąca funkcje organizera osobistego, która kierowana jest do osób zarządzających swoim czasem zgodnie z metodą GTD (Getting Things Done).

Program z powodzeniem wykorzystać można do organizacji codziennych obowiązków i zadań do realizacji, jak również pracy nad projektami w firmie itp. Everdo pozwala tworzyć nowe projekty, zadania w ich obrębie, a także przestrzenie na notatki. Dla każdej pozycji TODO możliwe jest dodawanie różnego typu informacji na jego temat – np. kiedy zadanie ma zostać wykonane, jakiego wymaga czasu i wysiłku oraz powiązanych z nim tagów i kontekstów. Te ostatnie ułatwiają filtrowanie i wyszukiwanie informacji w obrębie aplikacji.

Pomimo wielu niewątpliwych zalet Everdo takich jaki dopracowany interfejs graficzny, zestaw ciekawych funkcji program nie jest wolny od wad. Jako jedną z nielicznych wymienić należy brak polskiej wersji językowej, co w połączeniu z dosyć bogatą funkcjonalnością może odstraszyć początkujących użytkowników.

Aplikacja stworzona została na bazie technologii Electron i dostępna jest dla platformy Windows, Linux oraz Mac OS.

Udostępnij
Everdo 1.0.5wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji28 mar 2018
Rozmiar pliku60.63 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Everdo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)