Evernote Scannable dla iOS zapewni błyskawiczne skanowanie dokumentów

Evernote Scannable dla iOS zapewni błyskawiczne skanowanie dokumentów

Evernote Scannable dla iOS zapewni błyskawiczne skanowanie dokumentów
Paweł Piskurewicz
16.01.2015 10:27, aktualizacja: 16.01.2015 12:14

Wśród wielu zadań jakie przejęły na siebie urządzenia mobilne, jest też skanowanie dokumentów. Niektórzy wykorzystują w tym celu podstawowe aplikacje aparatu, inni bardziej rozbudowane programy, stworzone z myślą o tym właśnie zadaniu. Do ich grona dołączył niedawno Scannable od Evernote.

Największą zaletą Evernote Scannable jest prędkość działania. Właściwie zaraz po uruchomieniu aplikacja przystępuje do wyszukiwania dokumentów i w przypadku dobrego oświetlenia, sama wykonuje jego zdjęcie. Do podstawowych operacji nie wymaga zakładania żadnego konta, ani logowania. To właśnie szybkość działania sprawia, że aplikacja ma rację bytu pomimo podobnych opcji wbudowanych w mobilną wersję Evernote.

Introducing Scannable app

Przy pierwszym uruchomieniu Scannable przedstawi nam krótki poradnik odnośnie możliwości programu i ich wykorzystania. Wśród nich znajdziemy między innym wsparcie dla integracji z kontem Linkdin. Dzięki temu skanując wizytówki, będziemy mogli uzupełnić je o dane z tego serwisu, a następnie zapisać w kontaktach. Aplikacja współpracuje także ze specjalnymi skanerem ScanSnap Evernote Edition, dzięki któremu zeskanowane urządzeniem pliki trafią do naszego telefonu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nie znajdziemy tu opcji rozpoznawania tekstu czy też zaawansowanej edycji. Evernote Scannable ma nam zapewnić przede wszystkim możliwość szybkiego skanowania dokumentów. Jeżeli ktoś potrzebuje bardziej rozbudowanego narzędzia, może skorzystać z programów takich jak Scanbot. plikacja dostępna jest za darmo i posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Evernote Scannable możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)