Evernote w wersji Premium teraz za darmo dla klientów T‑Mobile

Evernote w wersji Premium teraz za darmo dla klientów T-Mobile
Paweł Piskurewicz

14.01.2015 16:52, aktual.: 16.01.2015 09:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć T-Mobile we współpracy z Evernote postanowiła powtórzyć zeszłoroczną promocję, w ramach której użytkownicy mogli uzyskać darmowy dostęp do kont Premium. Aby z niej skorzystać wystarczy być abonentem, bądź też posiadać numer prepaid.

Evernote to jedna z najpopularniejszych platform do zarządzania naszymi notatkami. Dostępna jest z poziomu przeglądarki, a także aplikacji dla wielu systemów w tym: Windows, OS X, Androida, iOS, Windows Phone, czy też Windows 8 w trybie modern. Do większości zastosowań wystarczy darmowe konto, jednak bardziej wymagający użytkownicy mogą zwrócić się w stronę płatnego Premium. W tym przypadku należy liczyć się z opłatą 21 zł miesięcznie, bądź też 14,16 zł przy opłacie z góry za cały rok (170 zł).

Obraz

Konto Premium to między innymi możliwość dodawania większej ilości plików, przeszukiwania treści dokumentów, korzystania z notatek w trybie offline, czy też blokada kodem PIN. Według oficjalnego komunikatu T-Mobile premia dla nowych kont powinna być przyznana na rok.Wszyscy nowi użytkownicy usługi, będący jednocześnie klientami telekomu otrzymają roczny dostęp do wersji premium.

Do tych, którzy skorzystali z poprzedniej w poprzedniej promocji i otrzymali półroczny dostęp do usługi premium, zostaną przesłane przez Evernote wiaodmości e-mail zawierające kody promocyjne pozwalające skorzystać z aktualnej oferty specjalnej przez kolejne pół roku. Wiadomości będą rozsyłane do klientów telekomu począwszy od dnia dzisiejszego.

Niestety podczas dwóch testów każdorazowo premium dla nowego konta zostało przyznane jedynie na pół roku. Skontaktowaliśmy się z T-Mobile w tej sprawie, gdy tylko otrzymamy odpowiedź zaktualizujemy wpis.[img=Screenshot_2015-01-14-15-25-53][join][img=Screenshot_2015-01-14-15-28-03]Aby aktywować promocję należy skorzystać z aplikacji Evernote dla systemu Android bądź też iOS. Jeżeli w telefonie jest karta T-Mobile, po zalogowaniu powinniśmy ujrzeć komunikat o przyznanym bonusie. Promocja dotyczy także ofert prepaid.

Aktualizacja 01.15.2015: T-Mobile potwierdziło występowanie problemu z przyznawaniem bonusu. Na dniach ma zostać naprawiony. W razie braku dodatkowych 6 miesięcy dla nowych klientów, pomocne może być przeinstalowanie aplikacji, bądź też kontakt z obsługą klienta T-Mobile lub Evernote.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)