WindowsEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweEveryone Piano
Everyone Piano ikona

Everyone Piano2.5.9.4

zabezpiecz pobieranie

Everyone Piano to oprogramowanie komputerowe skierowane do osób marzących o tym, by nauczyć się gry na pianinie. Jednocześnie zostało ono przygotowane z myślą o użytkownikach, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup prawdziwego instrumentu.

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że Everyone Piano nie jest – wbrew temu, co sugeruje nazwa – aplikacją dla wszystkich, to wystarczy chwila, by zauważyć, że charakteryzuje się naprawdę czytelnym i prostym w obsłudze interfejsem. Niezwykle istotne znaczenie ma fakt, że z programu można korzystać z natychmiast po uruchomieniu. Producent zadbał o to, by użytkownik nie musiał (choć może) konfigurować poszczególnych opcji, od razu przystępując do działania.

Warto zaznaczyć, że oprócz domyślnej funkcji pozwalającej na granie przy wykorzystaniu przycisków klawiatury, Everyone Piano umożliwia także podłączenie zewnętrznego urządzenia komunikującego się z komputerem za pośrednictwem interfejsu MIDI.

Everyone Piano pozwala na ładowanie dźwięków z bazy danych VSTi i oferuje dostęp do kilku trybów pracy: dla dzieci, dorosłych i osób starszych.

Obraz
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 084
Data aktualizacji5 wrz 2023
Rozmiar pliku6.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Everyone Piano ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)