EVGA Precision X ikona

EVGA Precision X6.2.7

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaEVGA Precision X
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

EVGA Precision X to popularny program przeznaczony do podkręcania i monitorowania pracy kart graficznych. Aplikacja obsługuje nie tylko układy graficzne firmy EVGA, ale również znakomicie radzi sobie z kartami innym producentów. EVGA Precision X to niezwykle przydatne narzędzie dla użytkowników wyposażonych w podzespoły należące do firmy NVIDIA.

Korzystając z programu EVGA Precision X możemy w prosty sposób zwiększyć taktowanie i napięcie procesora graficznego, taktowanie pamięci oraz dowolnie regulować prędkością obrotów w zamontowanym wentylatorze. W ten sposób można szybko i precyzyjnie podkręcić kartę graficzną, zwiększając przez to jej wydajność.

Program służy również do monitorowania pracy całego układu graficznego. Wyświetla temperaturę pracy procesora graficznego oraz podaje dokładną prędkość obrotów wentylatora. Oprócz tego posiada zintegrowane moduły umożliwiające regulowanie napięcia i wyświetlania temperatury GPU w zasobniku systemowym. Warto również wspomnieć o dodatkowej usłudze, umożliwiającej wykonywanie zrzutów ekranu z uruchomionych gier.

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowana opcja Fan Curve, za pomocą której możemy w łatwy sposób kontrolować pracę zamontowanego wentylatora. EVGA Precision X wyświetla też najważniejsze informacje o zamontowanej karcie graficznej, podając pełną nazwę modelu i producenta, wersję sterowników i BIOSu. Poza tym w jego zasobach nie mogło zabraknąć specjalnego modułu OSD do wyświetlania w czasie grania temperatury GPU, taktowania zegara oraz ilości klatek na sekundę (FPS).

Uwaga!

  • Program EVGA Precision X został tylko częściowo spolszczony. Przetłumaczono wszystkie opcje konfiguracyjne i niektóre teksty w głównym ekranie aplikacji.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.013 ocen
Twoja ocena
ProducentEVGA
Liczba pobrań99 614
Data aktualizacji9 maj 2018
Rozmiar pliku49.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
EVGA Precision X ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)