WindowsBezpieczeństwoZapory sieciowe (firewalle)Evorim Free Firewall
Evorim Free Firewall ikona

Evorim Free Firewall2.6.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Evorim Free Firewall to darmowa zapora ogniowa dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, dzięki której ochronimy się przed rozmaitymi zagrożeniami płynącymi z internetu.

Za sprawą Evorim Free Firewall będziemy mogli ręcznie przyznać uprawnienia każdej aplikacji i zdefiniować, czy zyska ona możliwość łączenia z internetem. Jeśli dany program zechce uzyskać taki dostęp bez naszej wiedzy, na ekranie pojawi się stosowny komunikat. Na uwagę zasługuje specjalny tryb o ciekawej nazwie, Paranoid (paranoidalny). Kiedy go aktywujemy, to żadne oprogramowanie nie będzie mogło uzyskać połączenia z internetem bez otrzymania zgody użytkownika. Na drugim biegunie mamy natomiast wariant Credulous, gdzie wszystkie programy automatycznie otrzymują dostęp do sieci.

Evorim Free Firewall zadba o bezpieczeństwo i prywatność użytkownika nie dopuszczając do „wycieku” jego danych osobowych, unieszkodliwiać szeroko pojęte wirusy. Cyberprzestępcy nie będą w stanie wykorzystać luk w zabezpieczeniach systemu operacyjnego i rozmaitych aplikacji, by dostać się do naszego komputera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentEvorim
Liczba pobrań3 481
Data aktualizacji13 wrz 2022
Rozmiar pliku41.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Evorim Free Firewall ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)