Evorim Free Firewall ikona

Evorim Free Firewall2.6.2

WindowsBezpieczeństwoZapory sieciowe (firewalle)Evorim Free Firewall
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Evorim Free Firewall to darmowa zapora ogniowa dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, dzięki której ochronimy się przed rozmaitymi zagrożeniami płynącymi z internetu.

Za sprawą Evorim Free Firewall będziemy mogli ręcznie przyznać uprawnienia każdej aplikacji i zdefiniować, czy zyska ona możliwość łączenia z internetem. Jeśli dany program zechce uzyskać taki dostęp bez naszej wiedzy, na ekranie pojawi się stosowny komunikat. Na uwagę zasługuje specjalny tryb o ciekawej nazwie, Paranoid (paranoidalny). Kiedy go aktywujemy, to żadne oprogramowanie nie będzie mogło uzyskać połączenia z internetem bez otrzymania zgody użytkownika. Na drugim biegunie mamy natomiast wariant Credulous, gdzie wszystkie programy automatycznie otrzymują dostęp do sieci.

Evorim Free Firewall zadba o bezpieczeństwo i prywatność użytkownika nie dopuszczając do „wycieku” jego danych osobowych, unieszkodliwiać szeroko pojęte wirusy. Cyberprzestępcy nie będą w stanie wykorzystać luk w zabezpieczeniach systemu operacyjnego i rozmaitych aplikacji, by dostać się do naszego komputera.

Udostępnij
Evorim Free Firewall 2.6.2wersja stabilna (32-bit)
Evorim Free Firewall 2.6.2wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentEvorim
Liczba pobrań2 930
Data aktualizacji13 wrz 2022
Rozmiar pliku41.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Evorim Free Firewall ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)