WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioExact Audio Copy
Exact Audio Copy ikona

Exact Audio Copy1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Exact Audio Copy to darmowa i prosta w obsłudze aplikacja do zgrywania zawartości płyt Audio CD.

Program korzysta z zaawansowanej technologii, która kopiuje na dysk twardy całą ścieżkę dźwiękową z nośnika CD. Oprócz tego oferuje niezbędne funkcje typu Jitter Correction do usuwania zakłóceń, trzasków oraz innych błędów technicznych w przetwarzanych plikach muzycznych. Exact Audio Copy obsługuje wszystkie rodzaje płyt CD i DVD oraz napędy optyczne podłączane przez USB, FireWire, SATA czy SCSI.

Exact Audio Copy charakteryzuje się bezpieczną, szybką i nowoczesną metodą zgrywania całych zawartości płyt Audio CD. Znajdziemy w nim prosty i wygodny edytor plików WAV, który umożliwia m.in. usuwanie, przycinanie i dzielenie plików muzycznych oraz usuwanie krótkotrwałych zakłóceń (Glitch). Nie mogło w nim również zabraknąć edytora tagów ID3, za pomocą którego możemy odczytywać i przeglądać informacje bazy danych z płyty CD/DVD.

Oprogramowanie posiada też wbudowany odtwarzacz multimedialny do odsłuchiwania oryginalnych i przekonwertowanych utworów muzycznych. Poza tym wspiera kodowanie LAME DLL, użyteczne do kompresji w locie plików MP3, a także oferuje przydatny edytor układu płyty, pomocny przy zobrazowaniu układu płyty CD/DVD. Exact Audio Copy normalizuje głośność utworów oraz wykrywa błędy i utratę synchronizacji podczas zgrywania zawartości płyt.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.616 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań73 700
Data aktualizacji13 lis 2020
Rozmiar pliku4.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Exact Audio Copy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)