Exact Audio Copy ikona

Exact Audio Copy1.6

WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioExact Audio Copy
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Exact Audio Copy to darmowa i prosta w obsłudze aplikacja do zgrywania zawartości płyt Audio CD.

Program korzysta z zaawansowanej technologii, która kopiuje na dysk twardy całą ścieżkę dźwiękową z nośnika CD. Oprócz tego oferuje niezbędne funkcje typu Jitter Correction do usuwania zakłóceń, trzasków oraz innych błędów technicznych w przetwarzanych plikach muzycznych. Exact Audio Copy obsługuje wszystkie rodzaje płyt CD i DVD oraz napędy optyczne podłączane przez USB, FireWire, SATA czy SCSI.

Exact Audio Copy charakteryzuje się bezpieczną, szybką i nowoczesną metodą zgrywania całych zawartości płyt Audio CD. Znajdziemy w nim prosty i wygodny edytor plików WAV, który umożliwia m.in. usuwanie, przycinanie i dzielenie plików muzycznych oraz usuwanie krótkotrwałych zakłóceń (Glitch). Nie mogło w nim również zabraknąć edytora tagów ID3, za pomocą którego możemy odczytywać i przeglądać informacje bazy danych z płyty CD/DVD.

Oprogramowanie posiada też wbudowany odtwarzacz multimedialny do odsłuchiwania oryginalnych i przekonwertowanych utworów muzycznych. Poza tym wspiera kodowanie LAME DLL, użyteczne do kompresji w locie plików MP3, a także oferuje przydatny edytor układu płyty, pomocny przy zobrazowaniu układu płyty CD/DVD. Exact Audio Copy normalizuje głośność utworów oraz wykrywa błędy i utratę synchronizacji podczas zgrywania zawartości płyt.

Udostępnij
Exact Audio Copy 1.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.616 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań69 261
Data aktualizacji13 lis 2020
Rozmiar pliku4.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Exact Audio Copy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)