WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełExcel Password Recovery
Excel Password Recovery ikona

Excel Password Recovery2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Excel Password Recovery to intuicyjne narzędzie, którego zadaniem jest skuteczne łamanie haseł w arkuszach kalkulacyjnych XLS/XLSX.

Program potrafi odzyskiwać utracone lub zapomniane hasła zabezpieczające dostęp do wspomnianych plików z wykorzystaniem 3 różnych metod - brute-force, ataku z wykorzystaniem maski oraz słownika. Doskonale radzi sobie z dokumentami utworzonymi przy użyciu aplikacji Microsoft Excel w wersjach 2016, 2013, 2010, 2007, 2003, XP, 2000 i 97, a także umożliwia złamanie hasła blokującego opcję edycji. Atutem narzędzia jest dodatkowo wsparcie dla akceleracji sprzętowej przez nowoczesne karty graficzne NVIDIA i AMD oraz przetwarzania wielowątkowego, które pozwala przyspieszyć proces odzyskiwania hasła.

Excel Password Recovery pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów. Obsługa narzędzia odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok-po-kroku prowadzi użytkownika przez proces łamania hasła.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań7 975
Data aktualizacji7 sie 2018
Rozmiar pliku4.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Excel Password Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)