Microsoft Excel Microsoft Excel 2016

Strona główna Windows Biuro Arkusze kalkulacyjne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Microsoft Excel 2016 to popularny arkusz kalkulacyjny będącego częścią pakietu Microsoft Office 2016.

Excel umożliwia przygotowywanie kalkulacji i zestawień, jak również pracę z danymi zewnętrznymi takimi jak pliki czy serwery baz danych. Bardzo rozbudowane są także opcje tworzenia wykresów i diagramów SmartArt. Z uwagi na obliczeniową naturę produktu Excel oferuje też wiele narzędzi związanych z budową formuł oraz analizą danych.

Uwaga!

  • Aplikacja Excel nie jest dostępna do pobrania jako samodzielna aplikacja. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji pakietu biurowego Microsoft Office, którego jest ona składnikiem. Znaleźć go można w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

rozbudowanie i poprawienie wstążki, powrót menu plik, integracje z Onedrive
brak większych minusów utrudniających prace z programem
ocena użytkownika
31.05.2016 10:48 • Recenzja do wersji 2013

Dobry arkusz kalkulacyjny, zdecydowanie najbardziej popularny pomimo że płatny. Wersja 2013 wprowadza pewne nowości choć nie jest to taki skok jak z 2003 na 2007. Plus za rozbudowanie i poprawienie wstążki oraz powrót menu plik i integracje z Onedrive. Program nie zawodzi, jest szybki i wygodny w użytkowaniu. Cena za wysoka. Minusów brak, średnio zaawansowani użytkownicy nie dostrzegą dużych usprawnień w pracy z programem. W wersji 2013 bardzo brakuje ciemnej szaty graficznej.