Microsoft Excel Microsoft Excel 2016

Strona główna Windows Biuro Arkusze kalkulacyjne
Pobierz program

Microsoft Excel 2016 to popularny arkusz kalkulacyjny będącego częścią pakietu Microsoft Office 2016.

Excel umożliwia przygotowywanie kalkulacji i zestawień, jak również pracę z danymi zewnętrznymi takimi jak pliki czy serwery baz danych. Bardzo rozbudowane są także opcje tworzenia wykresów i diagramów SmartArt. Z uwagi na obliczeniową naturę produktu Excel oferuje też wiele narzędzi związanych z budową formuł oraz analizą danych.

Uwaga!

  • Aplikacja Excel nie jest dostępna do pobrania jako samodzielna aplikacja. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji pakietu biurowego Microsoft Office, którego jest ona składnikiem. Znaleźć go można w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

rozbudowanie i poprawienie wstążki, powrót menu plik, integracje z Onedrive
brak większych minusów utrudniających prace z programem
ocena użytkownika
31.05.2016 10:48 • Recenzja do wersji 2013

Dobry arkusz kalkulacyjny, zdecydowanie najbardziej popularny pomimo że płatny. Wersja 2013 wprowadza pewne nowości choć nie jest to taki skok jak z 2003 na 2007. Plus za rozbudowanie i poprawienie wstążki oraz powrót menu plik i integracje z Onedrive. Program nie zawodzi, jest szybki i wygodny w użytkowaniu. Cena za wysoka. Minusów brak, średnio zaawansowani użytkownicy nie dostrzegą dużych usprawnień w pracy z programem. W wersji 2013 bardzo brakuje ciemnej szaty graficznej.