WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFExpert PDF Editor
Expert PDF Editor ikona

Expert PDF Editor9.0.180

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Expert PDF Editor to rozbudowane i godne polecenia narzędzie do kompleksowej obsługi dokumentów w formacie PDF. Dzięki niemu możliwe jest przeglądanie, drukowanie oraz co najważniejsze również wygodne edytowanie wspomnianych plików.

Aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a sam interfejs graficzny bazuje na popularnym mechanizmie wstążki. Skupia ona wszystkie dostępne funkcje, wśród których znajdziemy opcje przeznaczone do sprawnego czytania, nawigowania po stronach, edytowania czy recenzji elektronicznych dokumentów. Z jego pomocą połączymy w jeden duży dokument dowolną ilość treści z plików PDF.

Expert PDF Editor daje możliwość pełnej edycji PDF-ów, w tym każdych osadzonych w jego obrębie obiektów, a to wszystko w oparciu o edytor WYSIWYG. Aplikacja z powodzeniem posłużyć może do prostych i złożonych edycji, a także recenzowania dokumentów. Zaawansowane narzędzia umożliwiają sprawne komentowanie treści z zachowaniem integralności publikacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań4 447
Data aktualizacji24 cze 2018
Rozmiar pliku31.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Expert PDF Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)