WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychExpression Web

Expression Web4.0.20525.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Expression Web to wchodzące w skład pakietu Expression Studio narzędzie firmy Microsoft przeznaczone do tworzenia aplikacji internetowych, obok SharePoint Designer jeden z następców programu FrontPage. Expression Web ma być w zamierzeniach producenta konkurencją dla programu Adobe Dreamwaver uzupełnianą przez rozwijane równolegle produkty Expression Blend i Expression Design. Program pozwala tworzyć strony metodą WYSIWYG, a jednocześnie zapewnia bardzo zaawansowane możliwości edycyjne umożliwiające tworzenie aplikacji w technologiach PHP, HTML/XHTML, CSS, JavaScript, ASP.NET i ASP.NET AJAX. Na uwagę zasługuje zintegrowana z narzędziem funkcja SuperPreview, dzięki której możliwy jest pogląd w czasie rzeczywistym projektowanej witryny pod różnymi przeglądarkami.

Nowości w wersji 4

Expression Web 4 zyskał obsługę .NET 4, dzięki czemu dobrze integruje się z Visual Studio 2010. W tej wersji aplikacji znalazły się funkcje wspomagające optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek, a także opcje do tworzenia rozszerzeń z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript. Funkcja SuperPreview umożliwiająca podgląd witryny "na żywo" w kilku przeglądarkach zyskała z kolei obsługę Safari.

Uwaga!

Wersja testowa zachowuje swoją funkcjonalność przez 60 dni od instalacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.612 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań30 960
Data aktualizacji7 cze 2010
Rozmiar pliku148.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)