Expression Web4.0.20525.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Expression Web to wchodzące w skład pakietu Expression Studio narzędzie firmy Microsoft przeznaczone do tworzenia aplikacji internetowych, obok SharePoint Designer jeden z następców programu FrontPage. Expression Web ma być w zamierzeniach producenta konkurencją dla programu Adobe Dreamwaver uzupełnianą przez rozwijane równolegle produkty Expression Blend i Expression Design. Program pozwala tworzyć strony metodą WYSIWYG, a jednocześnie zapewnia bardzo zaawansowane możliwości edycyjne umożliwiające tworzenie aplikacji w technologiach PHP, HTML/XHTML, CSS, JavaScript, ASP.NET i ASP.NET AJAX. Na uwagę zasługuje zintegrowana z narzędziem funkcja SuperPreview, dzięki której możliwy jest pogląd w czasie rzeczywistym projektowanej witryny pod różnymi przeglądarkami.

Nowości w wersji 4

Expression Web 4 zyskał obsługę .NET 4, dzięki czemu dobrze integruje się z Visual Studio 2010. W tej wersji aplikacji znalazły się funkcje wspomagające optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek, a także opcje do tworzenia rozszerzeń z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript. Funkcja SuperPreview umożliwiająca podgląd witryny "na żywo" w kilku przeglądarkach zyskała z kolei obsługę Safari.

Uwaga!

Wersja testowa zachowuje swoją funkcjonalność przez 60 dni od instalacji.

Udostępnij
Expression Web 4.0.20525.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.612 ocen
Liczba pobrań30 717
Data aktualizacji7 cze 2010
Rozmiar pliku148.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)