WindowsAkcesoriaInne akcesoriaExtractFace

ExtractFace6.3.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ExtractFace to narzędzie adresowane do użytkowników Facebooka umożliwiające wyodrębnienie danych umieszczonych w tym serwisie społecznościowym.

Jeśli chcielibyśmy pobrać z Faceboka wszystkie udostępnione przez siebie materiały, w tym na przykład zdjęcia czy filmy, wymagałoby to od nas nie lada poświęcenia. Musielibyśmy bowiem pobierać każdy plik ręcznie, spędzając na wykonywaniu powtarzających się czynności mnóstwo czasu, który możemy jednak zaoszczędzić, korzystając z programu ExtractFace.

ExtractFace umożliwia pobieranie danych z Facebooka na dysk twardy komputera do określonego katalogu, któremu uprzednio możemy nadać nazwę, by nie musieć później ręcznie porządkować ściągniętych plików. Aplikacja oferuje wiele opcji konfiguracyjnych, pozwalających chociażby na zdefiniowanie rozmiaru pobieranej fotografii.

Uwaga!

  • Do działania ExtractFace wymagane jest zainstalowanie Firefoxa w wersji Extended Support Release (aplikacja nie działa ze standardowym wydaniem przeglądarki) wraz z pluginem MozRepl.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAlain Rioux
Liczba pobrań178
Data aktualizacji23 kwi 2018
Rozmiar pliku19.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)