WindowsAkcesoriaInne akcesoriaEye Savior
Eye Savior ikona

Eye Savior1.0.1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

EyeSavior to aplikacja dla osób, które wiedzą, jak ważna jest ochrona oczu w trakcie codziennego korzystania z komputera.

Wielokrotnie to nie czas spędzony przed monitorem jest przyczyną bólu oczu, ale fakt, że użytkownik nie zadbał o odpowiednie ustawienie jasności ekranu. Chcąc rozwiązać ten problem warto skorzystać z EyeSavior, które umożliwia ręczną zmianę wspomnianego parametru, a także – o ile dysponujemy czujnikiem – pozwala na dostosowywanie jego poziomu w trybie automatycznym.

Korzystanie z programu EyeSavior jest wyjątkowo proste i sprowadza się do korzystania z suwaka widocznego w górnej części okna aplikacja (informacja na temat poziomu jasności monitora pojawia się niżej). Ponadto użytkownik jednym kliknięciem może aktywować opcję automatycznego dostosowywania jasności po uprzednim podłączeniu sensora.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentEye Savior
Liczba pobrań236
Data aktualizacji22 sie 2018
Rozmiar pliku3.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Eye Savior ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)