EyeFrame Converter1.8.1

WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoEyeFrame Converter
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EyeFrame Converter to darmowe narzędzie przeznaczone do konwersji klipów wideo (również z aparatów EOS) do formatów kompatybilnych z edytorem Lightworks.

Darmowa wersja programu Lightworks nie oferuje możliwości importowania zbyt dużej ilości formatów wideo. Natywna obsługa plików MOV importowanych z aparatów DSLR również nie jest zbyt wydajna. Z tego względu przed edycją materiałów wideo warto zastanowić się nad konwersją plików do formatów bardziej wydajnych i lepiej obsługiwanych przez program. Edytor Lightworks radzi sobie bardzo dobrze z obróbką w czasie rzeczywistym formatu Matrox Mpeg2 I-Frame HD, do którego możemy przekonwertować większość filmów za pomocą aplikacji EyeFrame Converter.

Jeśli format ten jest ciągle zbyt ciężki, a edycja wideo nie jest tak płynna jakbyśmy tego oczekiwali warto skorzystać z opcji konwersji do proxy. EyeFrame Converter oferuje funkcję tworzenia plików proxy (mniejsza rozdzielczość i bitrate oryginalnych odpowiedników), które umożliwiają znacznie mniej bolesną edycje materiałów wideo. Gdy chcemy wyeksportować końcowy materiał w najlepszej jakości podmieniamy pliki proxy na oryginalne i tym sposobem otrzymamy klip końcowy w najwyższej możliwej jakości.

EyeFrame Converter pozwala również na konwertowanie plików wideo do takich formatów jak DNxHD 120, DVCPro100, H264, Matrox I-Frame HD oraz ProRes HQ i 444.

Udostępnij
EyeFrame Converter 1.8.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Producenttin2tin
Liczba pobrań2 957
Data aktualizacji16 mar 2014
Rozmiar pliku11.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)