WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówezvid
ezvid ikona

ezvid1.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ezvid to bezpłatny program do edycji wideo i tworzenia pokazu slajdów na komputerze. Aplikacja stanowi doskonałą alternatywę dla Windows Movie Maker, charakteryzując się prostotą w obsłudze oraz bogatą funkcjonalnością..

Ezvid to obecnie najprostszy i zarazem najszybszy edytor do tworzenia oraz modyfikowania różnych materiałów wideo. Według producenta oprogramowania możemy stworzyć dowolną prezentację, film lub pokaz slajdów w ciągu zaledwie 5 minut. W tym celu wystarczy dodać odpowiednie pliki wideo lub zdjęcia do programu i następnie nacisnąć przycisk, za pomocą którego automatycznie skompresujemy i prześlemy gotowy materiał do serwisu YouTube.

Podczas edycji filmu możemy podzielić go na różne części, wstawić odpowiedni tekst, a także nagrać własny dźwięk przy użyciu mikrofonu. Oprócz tego znajdziemy w nim też gotowe dźwięki i muzykę oraz odpowiednie pola, w których należy wpisać niezbędne dane do YouTube (nazwa filmu, opis, kategoria i słowa kluczowe).

Program ezvid to również doskonałe rozwiązanie dla graczy i innych użytkowników, którzy często nagrywają filmy z gier lub przechwytują wideo z ekranu pulpitu. W dodatku jest w pełni kompatybilny z aplikacjami typu Fraps, HyperCam i CamStudio oraz obsługuje następujące formaty plików: JPG, PNG, GIF, AVI, WMV czy MOV.

Uwaga!

  • Pobieranie i instalacja programu ezvid odbywa się za pośrednictwem specjalnego menadżera instalacji stworzonego przez producenta.
  • Program dodaje do tworzonych materiałów intro, w którym zawarta jest informacja, że klip przetwarzany był przez aplikację ezvid.
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.915 ocen
Twoja ocena
ProducentEzvid Inc.
Liczba pobrań45 003
Data aktualizacji12 maj 2020
Rozmiar pliku0.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ezvid ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)