AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweFacebook Groups
Facebook Groups ikona

Facebook Groups

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja Facebooka stworzona z myślą o obsłudze grup tematycznych. Ma nam zapewnić szybszy dostęp do zamieszczonych tam treści oraz ułatwić zarządzanie własnymi grupami.

Pierwszy ekran Facebook Groups składa się z listy grup do których należymy. Ich kolejności możemy dowolnie modyfikować, tak aby na samej górze mieć te najważniejsze. Dodatkowo na ikonach widnieją informacje o ilości nowych, nieprzeczytanych postów. Grupy możemy także przypiąć do ekranu głównego.

Aplikacja ułatwia proces tworzenia nowych grup jak i odnajdywania innych, zbliżonych tematycznie do naszych zainteresowań. Jest to o wiele wygodniejsze niż w standardowej aplikacji Facebook, gdzie opcje te giną w natłoku innych. Tak też jest z zarządzeniem grupami, w których mamy uprawnienia administratora. Niestety zabrało jednej ważnej rzeczy, podglądu kto już przeczytał nasz post. Skoro jesteśmy przy brakach, aplikacja nie współpracuje z systemowym menu udostępniania. Oznacza to, że do Facebook Groups nie wyślemy treści z innych aplikacji.

Facebook Groups to dobre narzędzie dla każdego kto często korzysta z grup na Facebooku. Wprawdzie ma swoje braki, ale już teraz odczuwalnie upraszcza korzystanie z tej części serwisu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań434
Data aktualizacji3 paź 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Facebook Groups ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)