iOSKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweFacebook Groups
Facebook Groups ikona

Facebook Groups48.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja Facebooka stworzona z myślą o obsłudze grup tematycznych. Ma nam zapewnić szybszy dostęp do zamieszczonych tam treści oraz ułatwić zarządzanie własnymi grupami.

Pierwszy ekran Facebook Groups składa się z listy grup do których należymy. Ich kolejności możemy dowolnie modyfikować, tak aby na samej górze mieć te najważniejsze. Dodatkowo na ikonach widnieją informacje o ilości nowych, nieprzeczytanych postów. Grupy możemy także przypiąć do ekranu głównego (aplikacja tworzy skrót do strony www, która uruchamia program), dzięki czemu łatwiej będzie nie tylko się do nich dostać, ale też śledzić powiadomienia.

Aplikacja ułatwia proces tworzenia nowych grup jak i odnajdywania innych, zbliżonych tematycznie do naszych zainteresowań. Jest to o wiele wygodniejsze niż w standardowej aplikacji Facebook, gdzie opcje te giną w natłoku innych. Tak też jest z zarządzeniem grupami, w których mamy uprawnienia administratora. Niestety zabrało jednej ważnej rzeczy, podglądu kto już przeczytał nasz post. Skoro jesteśmy przy brakach, aplikacja nie współpracuje z systemowym menu udostępniania. Oznacza to, że do Facebook Groups nie wyślemy treści z innych aplikacji.

Facebook Groups to dobre narzędzie dla każdego kto często korzysta z grup na Facebooku. Wprawdzie ma swoje braki, ale już teraz odczuwalnie upraszcza korzystanie z tej części serwisu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań915
Data aktualizacji22 lip 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Facebook Groups ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)