Facebook Messenger for Windows udostępniony

Facebook Messenger for Windows udostępniony30.12.2011 11:33
Grzegorz Niemirowski

Facebook wydał oficjalnie swój komunikator Messenger for Windows.

O planach stworzenia komunikatora przez Facebooka pisaliśmy przed miesiącem. Wczoraj wyciekł link do instalatora aplikacji. W związku z tym Facebook postanowił wydać Messenger for Windows oficjalnie. Tak jak zapowiadano, jest to wersja dla systemu Windows 7. Nie ma pewności, czy pojawi się wersja dla starszych edycji Windows, podobnie z innymi desktopowymi systemami operacyjnymi. Zapewne będzie to zależeć od popularności właśnie wydanej aplikacji. Facebook Messenger jest już od jakiegoś czasu dostępny na platformach mobilnych: Android, iPhone i BlackBerry.

Do planowanych nowych funkcji należą chaty grupowe, wideorozmowy, ograniczanie dostępności do rozmowy (odpowiednik statusu zajęty/niewidoczny) oraz edycja ustawień. Na razie Facebook Messenger nie pozwala na wiele więcej, niż komunikator na stronie serwisu. Więcej na temat komunikatora można dowiedzieć się na stronie pomocy.

Facebook Messengera dla Windows można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Internet i komunikacja -> Komunikatory internetowe.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)