Facebook Messenger wreszcie pozwala wybrać administratora grupowej rozmowy

Facebook Messenger wreszcie pozwala wybrać administratora grupowej rozmowy

Impreza z Messengerem z depositphotos
Impreza z Messengerem z depositphotos
21.03.2018 17:10

Jeśli nie dołączyliście do akcji #DeleteFacebook, co uczynił nawet twórca WhatsAppa, to powinna Was zainteresować nowa funkcja, która trafiła do Messengera. Wreszcie w rozmowach grupowych można wybrać administratora, który zyska zestaw wyższych uprawnień od pozostałych członków konwersacji.

Do tej pory wszyscy uczestnicy rozmowy grupowej na Messengerze mieli takie same uprawnienia. Każdy miał możliwość dodania lub usunięcia członków rozmowy. Zmienia się to wraz z nową funkcją, która wdrażana jest stopniowo w tym tygodniu i docelowo ma być dostępna u wszystkich użytkowników.

Administratorzy konwersacji będą mogli dodawać i usuwać członków oraz zarządzać przywilejami poszczególnych użytkowników. Do zadań administratora należy również akceptacja lub odrzucenie prośby użytkownika o dodanie go do konwersacji. Uprawnienia administratora będą opcjonalne – rozmowy grupowe wciąż mogą działać na identycznych zasadach jak wcześniej.

Kolejną nowością jest możliwość tworzenia linków, na które wystarczy kliknąć, aby dołączyć do grupy na Messengerze. Można je później przesłać do wybranych osób, zarówno za pośrednictwem samego Messengera, jak i chociażby wiadomości e-mail.

Oczywiście aplikację Messenger w najnowszej wersji znajdziecie w naszej bazie bazie oprogramowania. Dostępna jest wersja na Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)