Facebook z Dark Mode już wkrótce. Firma obiecuje wprowadzenie przed wiosną

Facebook z Dark Mode już wkrótce. Firma obiecuje wprowadzenie przed wiosną

Dark Mode na Facebooku jeszcze przed wiosną (fot. Jan Domański, dobreprogramy)
Dark Mode na Facebooku jeszcze przed wiosną (fot. Jan Domański, dobreprogramy)
13.01.2020 10:39, aktualizacja: 13.01.2020 11:41

Od wielu miesięcy słyszymy o pracach nad przeprojektowaniem interfejsu Facebooka. Nie chodzi tylko o kolorystykę, chociaż najczęściej komentowanym wątkiem jest wprowadzenie Dark Mode. Wiemy, kiedy można się go spodziewać.

Ciemne motywy są coraz chętniej wykorzystywane przez użytkowników. Mody nie chce przegapić też Facebook. W Messengerze czy Instagramie tryb dark mode jest już dostępny dla każdego użytkownika. Pewne przebłyski są widoczne też w przypadku Facebooka, ale to tylko uprzywilejowane wąskie grono osób, które załapały się na testy – o czym pisaliśmy już w grudniu.

Dark Mode i inne zmiany w nowym Facebooku

Nowe wzornictwo zmieni też domyślny motyw. Będzie jeszcze jaśniejszy niż obecnie, choć przy mniejszym zastosowaniu flagowych barw Facebooka - czyli niebieskiej i białej. Inne zmiany, to chociażby szersze pasy po bokach czy górny pasek nawigacyjny w stylu iOS. Facebook chciałby dodać nieco nowoczesności.

Firma potwierdziła dziennikarzom CNET, że planuje wprowadzić nowy styl Facebooka dla wszystkich użytkowników jeszcze przed wiosną. Operując na konkretnych datach, oznacza to start odświeżonego serwisu przed 21 marca. Niestety Facebook nie podał dokładnego określenia, ale w najgorszym przypadku poczekamy jeszcze nieco ponad 2 miesiące.

Aplikację możesz pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)