Facebook

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Facebook to oficjalna aplikacja serwisu społecznościowego o takiej samej nazwie dla platformy Android. Jej podstawowym zadaniem jest sprawdzanie nowinek od naszych znajomych, a także dzielenie się z nimi zmianami statusu. Użytkownik może udostępniać treści tekstowe, zdjęcia, a także filmy. Możliwe jest wyszukiwanie osób i stron, dyskutowanie poprzez komentarze, a także polubienie danego statusu.

Klient daje dostęp do aplikacji i gier zgromadzonych w serwisie, a dzięki wykorzystaniu danych z GPS może również informować znajomych o naszej lokalizacji (w zależności od ustawień). Dostępny jest również wbudowany w serwis czat, a co za tym idzie, możliwość szybkiej komunikacji ze znajomymi.

Aplikacja pozwala na wyszukiwanie znajomych w serwisie na bazie naszej listy kontaktów. Aktualizuje ją również o dane znajomych z serwisu internetowego. Dostawca pokusił się o przeniesienie dużej części funkcjonalności do aplikacji mobilnej, dzięki czemu możliwe jest w niej niemal kompletne zarządzanie kontem – zarówno ustawieniami głównymi, jak i bezpieczeństwem, prywatnością, kontrolą widoczności naszych postów, czy nawet blokowaniem wybranych aplikacji.

Oficjalny klient jest skierowany zarówno dla użytkowników zwykłych, jak i osób zarządzających witrynami (fanpage) istniejącymi na łamach Facebooka. Pozwala na dodawanie wpisów, moderowanie i zarządzanie również właśnie jako strona. Aplikacja posiada również wbudowany generator kodów służący do weryfikacji dwuetapowej w wypadku aktywacji tej funkcji w serwisie internetowym Facebook.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Fajny i przyjemny interfejs, Pozwala wysłać zdjęcia,
Niska wydajnośc, nie można udostępniać linków
ocena użytkownika

Plusy:
1. Fajny i przyjemny interfejs i prosta nawigacja
2. Pozwala użytkownikom wysyłać zdjęcia, linki i teksty i inne
3. Pozwala użytkownikowi na ogladanie zdjęć i napisanie komentarza
4. Wyświetla komunikaty i wiadomości w odpowiednim formacie

Minusy:
1. Nie można udostępniać linków i plików wobec innym użytkownikom
2. Niska wydajność

18.12.2015 15:47 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
macaleks   14 #5 14.09.2015 18:39

Nie dam tej apki do ulubionych.Ktoś przede mną określił ja złym mianem badziewnej.W używanej przeze mnie przeglądarce CM Browser jeden z przycisków po tapnięciu pięknie otwiera F-k z możliwością pełnego ekranu.

StarterX4   12 #4 16.12.2014 09:59

Fejs na Androida to tragedia, niedośc że zamula, ciągle działa w tle i łączy się z siecią, w dodatku jego dane zajmują strasznie dużo miejsca w pamięci wewnętrznej.
to już webowy fejs lepiej działa od tej badziewnej appki.

Miszkurka2000   17 #3 31.01.2014 16:44

@przemek8423: I właśnie dla tego szybko ten wynalazek odinstalowałem.

przemek8423   11 #2 31.01.2014 15:54

@Miszkurka2000: Te działanie w tle trochę mnie irytuje :/.

Miszkurka2000   17 #1 16.01.2014 04:41

Strasznie zamula system i stale pracuje w tle nawet po wylogowaniu.