WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówFaceFilter Studio

FaceFilter Studio2.0.1206.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FaceFilter Studio przeznaczony jest do szybkiej i efektownej edycji zdjęć portretowych.

Możliwości programu nie ograniczają się jednak tylko i wyłącznie do retuszu zdjęć w postaci usuwania efektu czerwonych oczu, zmarszczek czy nadawania skórze wyglądu opalenizny. FaceFilter Studio potrafi ponad to odmłodzić osobę na zdjęciu zmieniając jej wygląd nie do poznania. Ciekawą opcją oferowaną przez program jest możliwość modyfikowania mimiki twarzy osoby znajdującej się na zdjęciu. FaceFilter Studio automatycznie rozpoznaje twarz na zdjęciu i dodaje do niej punkty kontrolne, których przesuwanie pozwala na bieżąco obserwować zmiany wprowadzane na zdjęciu.

Ponad to, aplikacja oferuje bazę kilkudziesięciu gotowych wyrazów twarzy, wśród których znajdziemy między innymi gesty zadowolenia, złości, radości czy zaskoczenia.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań86 241
Data aktualizacji30 sie 2007
Rozmiar pliku16.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)