bETaaVmd

FaceFilter Studio2.0.1206.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FaceFilter Studio przeznaczony jest do szybkiej i efektownejedycji zdjęć portretowych.

bETaaVmf

Możliwości programu nie ograniczają sięjednak tylko i wyłącznie do retuszu zdjęć w postaci usuwania efektuczerwonych oczu, zmarszczek czy nadawania skórze wygląduopalenizny. FaceFilter Studio potrafi ponad to odmłodzić osobę nazdjęciu zmieniając jej wygląd nie do poznania. Ciekawą opcjąoferowaną przez program jest możliwość modyfikowania mimiki twarzyosoby znajdującej się na zdjęciu. FaceFilter Studio automatycznierozpoznaje twarz na zdjęciu i dodaje do niej punkty kontrolne,których przesuwanie pozwala na bieżąco obserwować zmianywprowadzane na zdjęciu.

Ponad to, aplikacja oferuje bazękilkudziesięciu gotowych wyrazów twarzy, wśród których znajdziemymiędzy innymi gesty zadowolenia, złości, radości czyzaskoczenia.

Udostępnij
FaceFilter Studio 2.0.1206.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań85 543
Data aktualizacji30 sie 2007
Rozmiar pliku16.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETaaVmp
Komentarze (59)
bETaaVnb