WindowsGryAkcja i strzelankiFacewound

Facewound

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Eliminowanie zombie w darmowej grze komputerowej to jeden z popularniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu przed ekranem monitora. Bezpłatny projekt Facewound oferuje świetnej jakości rozrywkę spod znaku idź i strzelaj. Wcielamy się tutaj w gniewnego Afroamerykanina, który musi samodzielnie radzić sobie w obliczu apokalipsy. Zgnilce chcą jego mózgu, a on pragnie jedynie przeżyć w całym chaosie.

Postacią kierujemy z poziomu klawiatury, zaś celujemy myszką. Należy stale przeć przed siebie, pokonując kolejne fale wrogów, zahaczając o punkty kontrolne, a w końcu docierając do niebieskiego portalu, stanowiącego przejście do kolejnej lokacji. Z pokonanych nieprzyjaciół wypada pluton, przekładający się na punkty do wydania na broń w podręcznym sklepie. Cenny pierwiastek poukrywana jest również w skrzyniach.

Chociaż gra korzysta z grafiki 2D, dorzucono tutaj wiele zaawansowanych efektów. Mamy piękne wybuchy, chlapiąca na wszystkie strony krew przeciwników, a także system rozczłonkowywania zombie. Czasem po odstrzeleniu twarzy czy nawet głowy, potrafią dalej podążać w naszym kierunku. Olbrzymi zasób broni do zdobycia zapewnia godziny dobrej zabawy. Facewound zapisuje stan rozgrywki, więc można robić przerwy.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań209
Data aktualizacji21 mar 2016
Rozmiar pliku27.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)