Fallout wraca do GOG.com, a za nim idzie Quake, Doom i gry Elder Scrolls bez DRM

Fallout wraca do GOG.com, a za nim idzie Quake, Doom i gry Elder Scrolls bez DRM

Fallout wraca do GOG.com, a za nim idzie Quake, Doom i gry Elder Scrolls bez DRM
26.08.2015 16:21

Fani starszych gier, dostępnych bez DRM na platformie GOG.com, zapewne pamiętają, że w pewnym momencie z oferty zniknęły popularne gry z serii Fallout, rozdawane tam nawet na odchodne całkiem za darmo. Dogadano się jednak z wydawcą marki, czyli firmą Bethesda Softworks, na mocy którego to porozumienia nie tylko powrócimy na radioaktywne pustkowia, lecz także do Dooma, Quake'a czy sagi The Elder Scrolls.

Obraz

Jeżeli ktoś pogubił płytki CD, a także dyskietki z tymi klasykami, teraz w promocji może odbudować swoją kolekcję. Bez zabezpieczeń nabędziecie Fallouta, kontynuację gry, a także strategiczną odsłonę Fallout Tactics. Kupując wszystkie trzy razem oszczędzicie diabelskie 66% i wydacie tak niecałe 9 euro. Dalej warto przyjrzeć się Quake'owi z parą rozszerzeń, Doomowi w wersji Ultimate, jak również Doomowi II z Master Levels i Final Doomem. Za wszystko to dacie blisko 16 euro, czyli 33% mniej, niż gdyby kupić osobno.

Na zbliżające się długie jesienne wieczory GOG.com oraz Bethesda proponują zaś The Elder Scrolls III: Morrowind w edycji Game of the Year, nieco zapomnianego Redguarda plus An Elder Scrolls Legend: Battlespire. W zestawie ponownie wyjdzie 33% taniej, a konkretnie trochę ponad 20 euro. Do wszystkich wymienionych paczek przewidziano dodatkowo miły bonus. Decydując się na zakupy w kupie, za darmo na wirtualnej półce w serwisie postawicie też TES: Arena oraz TES II: Daggerfall. Wychodzi więc po 5 gier.

Wszystkie wprowadzane do oferty propozycje zostały naturalnie przystosowane do pracy z nowymi systemami operacyjnymi i dorzucane są do nich instrukcje w cyfrowej formie, a czasem także poradniki, zaś w przypadku pierwszego Dooma nawet biblia gry, czyli dokumenty, na bazie których potem powstał niezapomniany hit. Gdyby okazało się, że z proponowanymi tytułami są jakieś problemy techniczne, nie zapominajcie o opcji zwrotu produktów. Pora odświeżyć serie przed nowym Doomem i Falloutem 4.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)