WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaFanCtrl
FanCtrl ikona

FanCtrl1.6.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

FanCtrl to niewielkie narzędzie stanowiące alternatywę dla popularnego SpeedFana. Kierowane jest ono do użytkowników Windowsa i umożliwia wygodne kontrolowanie prędkości wentylatorów zamontowanych w naszym komputerze.

Opisywany program nie należy do skomplikowanych. Po uruchomieniu wyświetla temperatury dla kluczowych podzespołów komputera na bazie odczytów z sensorów. Użytkownik posiada możliwość zmiany ich nazwy w celu lepszej identyfikacji w przyszłości. FanCtrl wyświetla także informacje o prędkości poszczególnych wentylatorów i umożliwia jej modyfikację, np. w celu wyciszenia pracy komputera lub obniżenia temperatury danego podzespołu - procesora czy układu GPU.

Narzędzie FanCtrl udostępnione zostało w formie przenośnej (tzw. portable). Oznacza to, że nie jest wymagana jego instalacja w systemie i gotowe jest ono do użycia tuż po pobraniu.

Kluczowe cechy narzędzia:

  • aplikacja do monitorowania prędkości wentylatorów
  • umożliwia zmniejszenie lub zwiększenie prędkości wentylatorów
  • informuje o temperaturze poszczególnych podzespołów komputera
  • za darmo i w wersji przenośnej
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentLich
Liczba pobrań1 400
Data aktualizacji3 cze 2023
Rozmiar pliku13.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FanCtrl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)